۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷
فروش تورهای مسافرتی

بهترین پارک های آبی سنگاپور

سنگاپور پیشرفته در کنار جاذبه های متعدد تاریخی و جدید ، مراکز خرید مدرن ، بازارهای محلی ، سواحل زیبا و امکانات مناسب گردشگری دارای مراکز تفریحی مختلفی نیز می باشد که گردشگران با مراجعه به آن ها می توانند لحظاتی عالی در کنار دوستان و یا خانواده خود داشته باشند . از آنجایی که سنگاپور در نزدیکی خط استوا واقع شده و از آب و هوایی گرمسیری برخوردار می باشد پارک های آبی از محبوب ترین تفریحات سنگاپور در نزد بومیان منطقه و گردشگران محسوب می گردند . چرا که برای فرار از هوای گرم سنگاپور گزینه ای مناسب تر از فعالیت ها و تفریحات آبی وجود ندارد . در ادامه این مطلب از لذت سفر به معرفی بهترین پارک های آبی سنگاپور پرداخته شده است برای آشنایی با این واترپارک های سنگاپور با ما همراه باشید .

بهترین پارک های آبی سنگاپور
بهترین پارک های آبی سنگاپور

پارک آبی ادونچر کاو سنگاپور

یکی از معروف ترین پارک های آبی سنگاپور مجموعه ادونچر کاو Adventure Cove Waterpark Singapore است که با استخرها و اسلایدهای متنوع تا ساعت ها می تواند تمامی رده های سنی را سرگرم سازد . این مجموعه بخشی از جزیره تفریحی و شگفت انگیز سنتوزا در سنگاپور و پارک زندگی دریایی سنگاپور بوده و حدود 8 هکتار وسعت دارد . پارک ادونچر کاو سنگاپور دارای 7 اسلاید آبی ، استخر موج و رودخانه ماجراجویی 620 متری با صحنه های جذاب و زیبا می باشد . گردشگران در ادونچر کاو واترپارک سنگاپور با فرود آمدن از اسلایدهای آبی می توانند هیجان را تجربه کنند ، بر روی رودخانه ریلکس کرده و از زیبائی های اطراف لذت ببرند ، با حدود 20 هزار ماهی گرمسیری شنا کنند و لحظاتی پر هیجان و پر نشاط داشته باشند .

 • آدرس پارک آبی ادونچر کاو سنگاپور : 8Sentosa Gateway, Sentosa Island, Singapore 098269
 • وب سایت ادونچر کاو واتر پارک سنگاپور : https://rwsentosa.com/en/attractions/adventure-cove-waterpark
 • ساعت بازدید از پارک آبی Adventure Cove سنگاپور : همه روزه از ساعت 10 صبح تا 6 بعد از ظهر
 • قیمت بلیط ادونچر کاو سنگاپور : ورودیه پارک برای بزرگسالان 36 دلار سنگاپور ، برای کودکان 4 تا 12 سال 26 دلار سنگاپور و برای افراد بالای 60 سال 26 دلار سنگاپور می باشد .
پارک های آبی معروف سنگاپور
معروف ترین پارک های آبی سنگاپور

پارک آبی وایلد وایلد وت سنگاپور

از دیگر پارک های آبی برتر سنگاپور می توان به مجموعه وایلد وایلد وت Wild Wild Wet Singapore اشاره نمود . این پارک آبى سنگاپور که در Downtown East واقع شده یکی از بزرگترین های سنگاپور بوده و چند سال در میان بهترین پارک های آبی آسیا جای داشته است . پارک آبی وایلد وایلد وت در سال 2014 میلادی با رعایت تمامی استانداردهای جهانی و نکات ایمنی راه اندازی شده و یکی از هیجان انگیزترین تفریحات سنگاپور محسوب می گردد . گرداب ، سقوط آزاد ، اژدر ، اسپلاش پلی ، رودخانه شیوک ، سونامی و … از جمله اسلایدها و سواری های موجود در وایلد وایلد وت سنگاپور می باشند . این مجموعه را می توان یکی از محبوب ترین تفریحات خانوادگی سنگاپور دانست چرا که در آن به نیاز تمامی رده های سنی توجه شده است .

 • آدرس پارک آبی وایلد وایلد وت سنگاپور : 1Pasir Ris Close, Singapore 519599
 • وب سایت وایلد وایلد وت واترپارک سنگاپور : https://wildwildwet.com/
 • ساعت بازدید از پارک آبی Wild Wild Wet سنگاپور : در روزهای میانی هفته به استثنای تعطیلات عمومی از ساعت 1 بعد از ظهر تا 7 عصر – در روزهای شنبه و یک شنبه و همچنین تعطیلات عمومی از ساعت 10 صبح تا 7 عصر
 • قیمت بلیط وایلد وایلد وت سنگاپور : قیمت بلیط در روزهای میانی هفته برای بزرگسالان 13 سال به بالا و کودکان به ترتیب 24 و 18 دلار سنگاپور – در روزهای پایانی هفته و تعطیلات عمومی برای بزرگسالان و کودکان 3 تا 12 سال به ترتیب 32 و 24 دلار سنگاپور
محبوب ترین تفریحات خانوادگی سنگاپور
محبوب ترین تفریحات خانوادگی سنگاپور

پارک آبی پورت اف لاست واندر سنگاپور

اگر در تور سنگاپور کودک به همراه دارید و می خواهید یک روز بیادماندنی و شاد برایشان رقم بزنید پارک آبی پورت اف لاست واندر سنگاپور Port of Lost Wonder گزینه مناسبی است . این مجموعه آبی به عنوان یکی از بهترین پارک های آبی سنگاپور در سال 2012 میلادی در ساحل پالاوان جزیره سنتوزا در سنگاپور برای استفاده کودکان 10 سال به پایین راه اندازی شده است . در این پارک علاوه بر استخرها و اسلایدهای ابی ، مجموعه ای از فعالیت های خاص برای کودکان در نظر گرفته شده است .

 • آدرس پارک آبی پورت اف لاست واندر سنگاپور : 54Palawan Beach Walk, Singapore 098833
 • وب سایت پورت اف لاست واندر سنگاپور : https://polw.com.sg/
 • ساعت بازدید از پورت اف لاست واندر در سنگاپور : همه روزه از ساعت 10 صبح تا 6:30 بعد از ظهر
 • قیمت بلیط پورت آف لاست واندر سنگاپور : در روزهای میانی هفته 10 دلار سنگاپور – زمان تعطیلات مدارس ، آخر هفته ها و تعطیلات عمومی 15 دلار سنگاپور – پذیرش رایگان برای بزرگسالان
بهترین پارک های آبی سنگاپور
بهترین پارک های آبی سنگاپور

دیدگاه های ارزشمند شما

سوال شما توسط کارشناسان لذت سفر پاسخ داده شده و از طریق پیامک اطلاع رسانی میشود

درج نظر یا سوال جدید
تهران خیابان مطهری ، نبش خیابان میرعماد ، پلاک ۱۹۱ کدپستی: ١۵۷۶۹۵۷۷۱۹
۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷
همین حالا تماس بگیرید