۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷
فروش تورهای مسافرتی

بهترین تفریحات آبی سامویی

سامویی جزیره ای است که مناسب برای تمام ورزش های آبی ، اکتشاف و فعالیت های تفریحی است . زندگی دریایی در آبهای اطراف جزیره به شدت زیبا و رنگارنگ است . غواصی و دیدن ماهی های گرمسیری و مرجان ها تجربه ای متفاوت خواهدبود . البته قایقرانی نیز در این بخش تایلند کم اهمیت نیست و بسیار جذاب خواهد بود . انتخاب های زیادی از تورهای آبی سامویی پیش رویتان است . در ادامه بهترین تفریحات آبی سامویی برا گردشگران تور سامویی معرفی شده اند . 

 

غواصی در سامویی

تفریحات آبی سامویی
تفریحات آبی سامویی

تمرکز اصلی برای تفریحات تایلند بر روی غواصی است . هزاران نفر از مردم هر ساله در تایلند غواص میشوند . سایت های زیادی در سطح جهانی برای هر سطح تخصص در این کشور وجود دارد . جزیره سامویی نیز یکی از بهترین مکان ها برای غواصی است . غواصی در تمام سال قابل دسترسی است اما بهترین زمان برای شیرجه رفتن از اکتبر تا آوریل و در خلیج تایلند از ماه مه تا سپتامبرمی باشد . 

 • بهترین مکان برای غواصی : سایت غواصی صخره ای بسیار توصیه می شود .
 • هزینه : 140 دلار

 

پاراسیلینگ در سامویی

پاراسیلینگ در سامویی
تفریحات آبی سامویی

با انتخاب تور پاراسیلینگ می توانید زیبایی خیره کننده خط ساحلی جزیره سامویی را ببینید . این فعالیت یکی از هیجان انگیزترین تفریحات سامویی است . پاراسیلینگ پرواز آزاد بر روی دریاست . هنگام پرواز از نسیم خنک اقیانوس لذت خواهید برد . برای هیجان اضافی می توانید پاهایتان را مستقیم در آب بگذارید. 

 • بهترین مکان برای پاراسیلینگ : ساحل لامای 
 • هزینه : هزینه برای یک پرواز که بیش از 5 دقیقه طول نمی کشد ، در حدود 12 دلار می باشد . 

 

 

قایقرانی در سامویی

قایقرانی در سامویی
تفریحات آبی سامویی

سامویی با چشم انداز های عالی منظره بهترین مکان برای قایقرانی است . پارک ملی دریایی آنگ تونگ 42 جزیره است ، با تعداد زیادی از تالاب های مخفی و غارهای پنهان . کشف شگفتی های طبیعت را با قایقرانی تجربه کنید . البته می توانید در امتداد ساحل قدم بزنید و از لحظات گرانبهایتان لذت ببرید . 

 • بهترین مکان برای قایقرانی : بهترین مکان ستاره آبی کایاک در بوفوت است . 
 • هزینه : 65 دلار برای هر نفر

 

موج سواری در سامویی

موج سواری در سامویی
تفریحات آبی سامویی

موج سواری در کو سامویی بسیار محبوب گردشگران تور تایلند است . برای انجام این ورزش لازم است شنا بلد باشید . اگر آدرنالین خونتان کم شده است و یا ماجرایی چالشی را می خواهید تجربه کنید ، موج سواری را از دست ندهید . اگر مبتدی هستید ، جای نگرانی نیست دوره های کوتاهی برای آموزش وجود دارد. 

 • بهترین مکان برای موج سواری : در ساحل چواننگ
 • هزینه : اجاره قایق موج سواری برای هر ساعت 9 دلار است . 

 

جت اسکی در سامویی

جت اسکی در سامویی
تفریحات آبی سامویی

اگر نیاز به سرعت دارید ، سوار یک جت اسکی شوید و هیجان زده شوید . این ورزش آبی برای چندین دهه است که محبوبیت خود را حفظ کرده است . جت اسکی راحت است . البته اگه آشنایی نداشته باشید ، آموزش لازم را خواهند داد . جهش های موج و حرکت های فانتزی و عبور از اقیانوس بسیار مهیج است . 

 • بهترین مکان برای جت اسکی : در ساحل لامای
 • هزینه : 65 دلار برای نیم ساعت .

 

موج سواری با کایت در سامویی

موج سواری با کایت در سامویی
تفریحات آبی سامویی

موج سواری با کایت یک ورزش است که بسیار جذاب و هیجان انگیز است و در برابر وسوسه آن نمی توانید مقاومت کنید . تصور کنید از ارتفاع 50 فوت در هوا بر روی امواج بپرید . اگر شرایط خوب باشد می توانید 10 ثانیه در هوا پرواز کنید . این ورزش را که از بهترین تفریحات سامویی است ، حداقل برای یک بار در عمرتان انجام دهید . 

 • بهترین مکان برای موج سواری با کایت : در ساحل مائنام
 • هزینه : اجاره تجهیزات به همراه مربی درحدود 125 دلار می باشد .

 

اسنورکلینگ در سامویی

اسنورکلینگ در سامویی
تفریحات آبی سامویی

اگر به دنبال ماجراجویی هستید ، اسنورکلینگ یکی از بهترین ورزش های آبی است که می توانید انتخاب کنید . سامویی بهترین مکان برای اسنورکلینگ می باشد . آبهای شفاف به شما اجازه می دهد با زندیگی عجیب و غریب در آب های کم عمق روبه رو شوید . این ورزش نیاز به تجهیزات سنگین ندارد و جای تعجب نیست که غواصان زیادی نیز جذب این ورزش می شوند .

توجه : شما باید از دانش پایه برای شنا استفاده کنید تا از این ورزش لذت ببرید.

 • بهترین مکان برای اسنورکلینگ : جزیره گرین پیس
 • هزینه : برگزاری تور کامل روزانه (7 ساعت)حدود 70 دلار می باشد . 

 

دیدگاه های ارزشمند شما

سوال شما توسط کارشناسان لذت سفر پاسخ داده شده و از طریق پیامک اطلاع رسانی میشود

درج نظر یا سوال جدید
تهران خیابان مطهری ، نبش خیابان میرعماد ، پلاک ۱۹۱ کدپستی: ١۵۷۶۹۵۷۷۱۹
۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷
همین حالا تماس بگیرید