۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷
فروش تورهای مسافرتی

پارک بالیوود دبی

به اولین پارک با مضمون بالیوود بروید و سینمای هند را کشف کنید . این نمایشگاه هیجان انگیز که در دبی پارک قرار دارد ، رنگ و انرژی بالیوود به دبی می دهد . سبک پر جنب و جوش فیلم سازی بالیوود را با انواع مختلف سواری ، نمایش ها و جاذبه ها در پارک بالیوود دبی تجربه کنید . در اینجا با برخی از تولیدات نمادین بالیوود از جمله شعله و لاگان همراه شوید . حتی اگر شما فیلم یا داستان آن را بلافاصله تشخیص ندهید ، ولی باز هم بسیار سرگرم کننده خواهد بود . 

پارک بالیوود دبی
پارک بالیوود دبی

بخش های پارک بالیوود دبی

بالیوود پارک دبی اولین پارک با موضوع فیلم هندی در جهان است . در پنج منطقه جذاب این پارک ، می توانید سرگرمی های مختلف با موضوع بالیوود تجربه کنید . کشف عجایب سینمایی 3D ، سواری های لیزری ، پریدن ، تعقیب خودرو و شبیه ساز پرواز . همچنین یک تئاتر بزرگ در این پارک وجود دارد که هر 12 ساعت همراه با موسیقی های هندی نمایش دارد . شما حتی می توانید در یک کریکت (محبوب ترین ورزش هند) سوار شوید . این پارک از محبوب ترین تفریحات دبی است . 

پارک بالیوود دبی
پارک بالیوود در دبی

بلوار بالیوود – Bollywood Boulevard : تعداد زیادی کافه و سرگرمی های زنده در بلوار بالیوود وجود دارد که برای حفظ انرژی شما در نظر گرفته شده است . در این بخش رستوران ها و غذاخوری های زیادی وجود دارد که می توانید انواع غذاهای هندی را سفارش دهید . 

مومبای چوک – Mumbai Chowk : قدم زدن در خیابان های بمبئی با غذاهای معروف هندی ، خرید و شادی های خیابانی می تواند بسیار لذت بخش باشد . برای هیجان بیشتر می توانید به تعقیب رئیس مافیا در این خیابان بروید . 

راستیک راوین – Rustic Ravine : در اینجا روح زندگی هندوستان در یک منظره زیبا وجود دارد . بخشی از ماجراهای هیجانی در دابانگ ، لاگان و شعله در این قست پخش می شود .

رویال پلازا – Royal Plaza : شکوه بصری را در تئاتر تاج محل تجربه کنید .

استودیو فیلم بالیوود – Bollywood Film Studios : یاد بگیرید چگونه یک پلتفرم مانند Zindagi Na Milegi Dobara ایجاد کنید و از ابرقهرمانهای مورد علاقه خود در بالیوود ، از قبیل کریش و راوان در پارک تفریحی بالیوود لذت ببرید .

پارک بالیوود دبی
پارک بالیوود امارات

قیمت بلیط پارک بالیوود دبی

هزینه بلیط پارک بالیوود : 95 درهم

 

آدرس پارک بالیوود دبی :

دبی – جاده شیخ زاید – دبی پارک 

 

دیدگاه های ارزشمند شما

سوال شما توسط کارشناسان لذت سفر پاسخ داده شده و از طریق پیامک اطلاع رسانی میشود

درج نظر یا سوال جدید
تهران خیابان مطهری ، نبش خیابان میرعماد ، پلاک ۱۹۱ کدپستی: ١۵۷۶۹۵۷۷۱۹
۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷
همین حالا تماس بگیرید