۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷
فروش تورهای مسافرتی

رستوران براچی سنگاپور

بر طبق آمار سایت معتبر تریپ ادوایزر در سنگاپور مدرن و آسیایی بیش از 10 هزار گزینه غذاخوری وجود دارد که برخیشان بزرگ با غذاهای متنوع بوده و برخی دیگر کوچک با چند نوع غذای ساده می باشد . وجود رستوران هایی با قیمت ، سبک منو و کیفیت های متفاوت موجب شده گردشگران در سفر به سنگاپور نگرانی برای وعده های غذایی نداشته باشند . آنانی که انواع غذاهای ایتالیایی با ذائقه شان سازگار است در سفر به شهر شیرها می توانند به رستوران براچی سنگاپور Braci Restaurant Singapore مراجعه کنند . رستوران براچی با غذاهای باکیفیت و خوشمزه در سال 2017 میلادی موفق به دریافت یک ستاره میشلن شده است . رستوران ایتالیایی براچی در روزهای یک شنبه تعطیل بوده و در روزهای شنبه و دوشنبه ناهار ارائه نمی دهد . در باقی ایام هفته رستوران براچی برای وعده های ناهار و شام پذیرای مشتریان می باشد .

رستوران براچی سنگاپور
رستوران براچی سنگاپور

رستوران براچی را می توان یکی از بهترین رستوران های سنگاپور در زمینه طبخ و ارائه غذاهای ایتالیایی دانست . این رستوران که در Boat Quay شماره 52 در اسکله کلارک واقع شده چشم اندازهایی زیبا و تماشایی از رودخانه سنگاپور ارائه می دهد . این رستوران دو طبقه – طبقه 5 و 6 – مغازه میراث تازه بازسازی شده را به خود اختصاص داده و یکی از بهترین گزینه ها برای خوردن غذا و سرو نوشیدنی در منطقه شلوغ Boat Quay می باشد . نزدیک ترین ایستگاه قطار به این رستوران ایستگاه کلارک کوای می باشد . گردشگران بعد از تفریح و خرید در اسکله کلارک سنگاپور می توانند با مراجعه به این رستوران خود را به ضیافت یک غذای خوشمزه دعوت کنند و یا اینکه بعد از سرو شام به تفریحات شبانه سنگاپور در کلارک کوای بپردازند .

Braci Restaurant Singapore
Braci Restaurant Singapore

در طبخ غذاهای رستوران براچی از مواد اولیه تازه استفاده می شود . به کار بردن مواد اولیه تازه و سالم کیفیت غذاهای این رستوران را بالا می برد . این رستوران دارای 20 صندلی با آشپزخانه باز در طبقه پنجم و یک قسمت 30 نفره در پشت بام با غذاهای ایتالیایی ، انواع نوشیدنی و همچنین دیدگاه هایی از رودخانه سنگاپور می باشد . سرویس دهی مناسب ، کارکنان مجرب و غذاهای خوشمزه و با کیفیت موجب شده براچی به عنوان یکی از رستوران های خوب سنگاپور شناخته شود . این رستوران یکی از رستوران های سنگاپور با ستاره میشلن می باشد .

بهترین رستوران های سنگاپور
بهترین رستوران های سنگاپور

مشخصات رستوران براچی سنگاپور

  • آدرس رستوران براچی سنگاپور : 52Boat Quay, Level 5/6, Singapore 049841
  • تلفن رستوران براچی در سنگاپور : 68661933 – 65+
  • وب سایت رستوران ایتالیایی براچی سنگاپور : http://www.braci.sg/
  • ساعت کاری رستوران Braci سنگاپور : دوشنبه تا شنبه از ساعت 6 عصر تا 10:30 شب – سه شنبه تا جمعه از ظهر تا 2 بعد از ظهر – یک شنبه ها رستوران تعطیل است
  • ساعت کاری بار براچی سنگاپور : دوشنبه تا شنبه از ساعت 5 بعد از ظهر تا نیمه شب – یک شنبه ها تعطیل است
  • سبک غذاهای رستوران براچی Braci سنگاپور : غذاهای ایتالیایی
  • نزدیک ترین ایستگاه قطار به رستوران براچی سنگاپور : ایستگاه قطار کلارک کوای
  • موقعیت رستوران و بار براچی سنگاپور : Boat Quay با چشم اندازی زیبا از رودخانه سنگاپور
رستوران براچی سنگاپور
رستوران براچی سنگاپور
رستوران های ایتالیایی سنگاپور
رستوران های ایتالیایی سنگاپور

دیدگاه های ارزشمند شما

سوال شما توسط کارشناسان لذت سفر پاسخ داده شده و از طریق پیامک اطلاع رسانی میشود

درج نظر یا سوال جدید
تهران خیابان مطهری ، نبش خیابان میرعماد ، پلاک ۱۹۱ کدپستی: ١۵۷۶۹۵۷۷۱۹
۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷
همین حالا تماس بگیرید