۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷

تفریحات صوفیه

در تور صوفیه میتوانید برنامه ریزی درستی برای لذت بردن از تفریحات صوفیه داشته باشید . قیمت تفریحات در بلغارستان مناسب است و میتوانید در سفرتان به این کشور از حداکثر تفریحات لذت ببرید . بزرگ‌ ترین شهر کشور بلغارستان ، صوفیه است که در غرب بلغارستان قرار دارد و یکی از قدیمی ترین پایتخت‌های اروپا می‌باشد . این شهر از اماکن تفریحی متنوعی برخوردار است .

تفریحات صوفیه
تفریحات صوفیه

یکی از جذابترین تفریحات در صوفیه ، پارک کوهی ویتوشا (Vitosha) می باشد . این پارک در حومه شهر صوفیه قرار دارد و حدود 30 دقیقه با شهر فاصله دارد . پارک کوهی ویتوشا از قدیمی ترین پارکهای طبیعی در بلغارستان است . این پارک در فصل زمستان محلی برای علاقمندان به اسکی می باشد و از مهم ترین تفریحات بلغارستان محسوب می شود .

بانجی جامپینگ از بالای دهانه‌ی غار چشم خدا صوفیه
بانجی جامپینگ از بالای دهانه‌ی غار چشم خدا صوفیه

از دیگر اماکن تفریحی صوفیه میتوان به شهر بلوگراچیک صوفیه بین دو کوه ودرنیک و ونستا اشاره کرد که در 182 کیلومتری شمال غرب صوفیه قرار دارد . کوه ها و صخره های بزرگ مانند یک قلعه طبیعی و زیبا می باشند . دهکده روپیت صوفیه نیز در فاصله 10 تا 12 کیلومتری شمال شهر پرنیک در منطقه کوهستانی در سمت راست رودخانه استروما واقع شده است که دارای چشمه های آبگرم می باشد و برای آبتنی در تابستان بسیار مناسب هستند .

از دیگر تفریحات صوفیه میتوان به موارد زیر اشاره کرد :

  • پارک بورسوا گاردینا صوفیه
  • پارک و شهربازی کوکولندیا صوفیه 
  • بانجی جامپینگ از بالای دهانه‌ی غار چشم خدا صوفیه 

مراکز تفریحی صوفیه

img-t

پارک کوهستانی ویتوشا صوفیه

برای گردشگرانی که تور صوفیه را انتخاب می کنند ، بازدید از جاذبه های طبیعی صوفیه ، در الویت قرار دارد . صبیعت صوفیه در بهار و تابستان بسیار چشم نواز و در زمستان زیباتر از همیشه به نظر می رسد   یکی از این جاذبه های طبیعی  پارک کوهستانی ویتوشا صوفی می باشد . این پارک قدیمی‌ترین پارک طبیعی بلغارستان و شبه‌جزیره بالکان می باشد که ...
خط ویژه بلغارستان
۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۷ ۵ ۱

سفارتخانه بلغارستان

سفارت بلغارستان در تهران

نام سفیر : کریستو پولنداکوف

آدرس : خیابان ولیعصر- خیابان توانیر (شهید عباسپور)- خیابان نظامی گنجوی- شماره 40

تلفن : 88775662 - 88775037

فکس : 88779680

تهران خیابان مطهری ، نبش خیابان میرعماد ، پلاک ۱۹۱ کدپستی: ١۵۷۶۹۵۷۷۱۹
۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷
همین حالا تماس بگیرید