۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷

رستوران های صوفیه

یکی از مهم ترین مواردی که گردشگران در تور صوفیه با آن روبرو هستند ، داشتن اطلاعاتی در مورد رستوران های صوفیه است . غذاهای بلغاری ، طعم خوبی دارند و گردشگران برای صرف این غذاها بسیار مشتاقند . در رستوران های صوفیه انواع غذاهای بین المللی و بلغاری سرو می شود . طعم غذاهای محلی در شهر صوفیه به غذاهای ترکی شباهت دارد .

رستوران های صوفیه
رستوران های صوفیه

رستوران های زیادی در صوفیه وجود دارد و اکثرا در پخت غذاها دقت زیادی بخرج می دهند . مطمئن باشید در سفر به صوفیه از انتخاب بین گوشت ماهی یا سالادهای متنوع در رستوران ها سردرگم می شوید . قیمت غذاهای بلغاری نسبت به حجم شان ، بسیار مناسب است . در حالت کلی ، هزینه خورد و خوارک در بلغارستان ، زیاد نیست و میتوانید بهترین غذاها را با هزینه متوسطی ، میل کنید .

رستوران های شهر صوفیه بلغارستان
رستوران های شهر صوفیه بلغارستان

در صوفیه به راحتی می‌توانید غذا‌های ارزان کنید. با پرداخت کم‌تر از ۲/۷ لوا می‌توانید یک تکه پیتزا ، هات داگ یا ساندویچ تهیه کنید . همچنین در شیرینی‌فروشی‌ها می‌توانید غذا‌های سنتی مثل بانیستا و انواع شیرینی‌ها را میل کنید . در اینجا لیستی از بهترین رستوران های صوفیه را که بخاطر کیفیت غذا و شیکی رستوران شهرت دارند به شما معرفی میکنیم :

  • رستوران Bodega صوفیه
  • رستوران Sage Bistro صوفیه
  • رستوران Pri Yafata صوفیه
  • رستوران Made in Home صوفیه
  • رستوران Cosmos صوفیه

 

رستوران های صوفیه

رستوران دیوکا صوفیه

رستوران دیوکا صوفیه

یکی از بهترین رستوران های صوفیه ، رستوران دیوکا می باشد . در رستوران Divaka انواع غذاها با سالادهای متنوع و دلچسب سرو می شود . تور صوفیه فرصت ویژه ای برای چشیدن طعم غذاهای بلغاری در رستوران دیوکاست . این رستوران فوق العاده بهترین مکان برای صرف غذا در صوفیه می باشد . در این رستوران شما بیش از اندازه منتظر نمی مانید . ...
رستوران اسکاپتوبارا صوفیه

رستوران اسکاپتوبارا صوفیه

در تور صوفیه یکی از مواردی ست که فکر گردشگران را بخود مشغول می کند ، رستوران هایی برای صرف غذاست . غذاهای بلغارستان که ترکیبی خوشمزه از غذاهای یونانی و ترکی ست معمولا با ذائقه های گردشگران خوش می آید اما اگر هوس برگرهای خوش عطر و به یادماندنی کردید ، رستوران اسکاپتوبارا صوفیه را امتحان کنید . Skaptobara یک رستوران عالی برای صرف ...
خط ویژه بلغارستان
۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۷ ۵ ۱

سفارتخانه بلغارستان

سفارت بلغارستان در تهران

نام سفیر : کریستو پولنداکوف

آدرس : خیابان ولیعصر- خیابان توانیر (شهید عباسپور)- خیابان نظامی گنجوی- شماره 40

تلفن : 88775662 - 88775037

فکس : 88779680

تهران خیابان مطهری ، نبش خیابان میرعماد ، پلاک ۱۹۱ کدپستی: ١۵۷۶۹۵۷۷۱۹
۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷
همین حالا تماس بگیرید