۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷

مراکز خرید صوفیه

امتیاز به مطلب

یکی از سوالاتی که به ذهن گردشگران تور صوفیه خطور می کند این است که کدام مراکز خرید صوفیه برای خرید مناسب هستند . هرچند تعداد مراکز خرید شهر صوفیه زیاد نیست اما به راحتی می توانید هرچیزی را که مایلید ، تهیه کنید . در  پایتخت بلغارستان ، مراکز خرید مدرنی وجود دارد که برای گردشگران بسیار جذاب است .

مراکز خرید صوفیه
مراکز خرید صوفیه

صوفیه پایتخت و بزرگ ترین شهر بلغارستان است . این شهر به دلیل موقعیت استراتژیک و خاصی که دارد ، روزگاری پایتخت امپراتوری رم بوده است . امروزه صوفیه هم از نظر سیاسی و هم از نظر اقتصادی و فرهنگی پایتخت و مهم ترین شهر بلغارستان است . قرار گرفتن صوفیه درکنار کوه ویتوشا و دریاچه پانچاروو طبیعتی زیبا را به این شهر هدیه کرده است . طبیعتی که با چشمه های آب گرم معروفش پذیرای گردشگران است . صوفیه شهری است که آن را محل طلاقی معماری ، فرهنگ و هنر اروپای شرقی و غربی می دانند .

گردشگران تور بلغارستان می توانند با مراجعه به مراکز خرید مدرن شهر صوفیه ، اقلام با کیفیتی چون لباس های رسمی و جین ، لباس زیر ، کفش ، البسه ورزشی ، لوازم خانگی و لوازم جانبی را خریداری نمایند .در اینجا لیست مراکز خرید صوفیه را می بینید :

  • مرکز خرید سیتی سنتر صوفیه
  • مرکز خرید اوت لت سنتر صوفیه
  • مرکز خرید سردیکا سنتر صوفیه
  • مرکز خرید دی مال استانبول
  • مرکز خرید مال اف صوفیه
مرکز خرید سیتی سنتر صوفیه
مرکز خرید سیتی سنتر صوفیه

مراکز خرید صوفیه

مرکز خرید اوت لت سنتر صوفیه

مرکز خرید اوت لت سنتر صوفیه

اکثر گردشگرانی که تور صوفیه را انتخاب می کنند مایلند علاوه بر بازدید جاهای دیدنی ، از مراکز خرید صوفیه نیز بازدید کنند . شهر صوفیه دارای چند مرکز خرید مدرن و بازارهای سنتی ست که این بازارها بیشتر برای خرید سوغات توصیه می شوند . یکی از مهم ترین مراکز خرید در شهر صوفیه ، مرکز خرید اوت لت سنتر می باشد که مجموعه ...
مرکز خرید سردیکا سنتر صوفیه

مرکز خرید سردیکا سنتر صوفیه

در تور صوفیه یکی از دغدغه گردشگران ، خرید سوغات و مایحتاج مورد نیاز می باشد . در شهر صوفیه مراکز خرید محلی و مدرنی وجود دارد که امکان خرید را برای گردشگران مهیا می کند . یکی از مراکز خرید صوفیه ، مرکز خرید سردیکا سنتر می باشد که در سال 2010 افتتاح شده است و مانند هر مرکز خرید مدرن دیگری ، فروشگاه ...
خط ویژه بلغارستان
۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۷ ۵ ۱

سفارتخانه بلغارستان

سفارت بلغارستان در تهران

نام سفیر : کریستو پولنداکوف

آدرس : خیابان ولیعصر- خیابان توانیر (شهید عباسپور)- خیابان نظامی گنجوی- شماره 40

تلفن : 88775662 - 88775037

فکس : 88779680

تهران خیابان مطهری ، نبش خیابان میرعماد ، پلاک ۱۹۱ کدپستی: ١۵۷۶۹۵۷۷۱۹
۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷
همین حالا تماس بگیرید