۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷

رستوران های وارنا

تور وارنا فرصت خوبی برای خوردن غذاهای محلی بلغاری و نوش جان کردن ماهی های تازه محلی ست البته اگر به ماهی علاقه دارید ! رستوران های وارنا با منوهای غذایی متنوع در انتظار شما هستند . قیمت غذا در وارنا بسیار مناسب است و نمایندگی رستوران های زنجیره ای مانند مک دونالد و … در این شهر بچشم میخورد .

رستوران های وارنا
رستوران های وارنا

در وارنا رستوران‌های خوب با قیمت‌های مناسبی وجود دارد . غذاهای ارزان بین 9 هزار تا 27 هزار تومان هزینه دارند . در رستوران‌های لوکس می‌توانید بهترین غذا را با 74 هزار تا 170 هزار تومان نوش جان کنید . اگر بخواهید خودتان آشپزی کنید ، هزینه‌ی خرید مواد اولیه برای یک هفته 130 هزار تومان است که این مواد شامل پاستا ، سبزیجات ، مرغ و سایر اقلام اصلی غذایی است .

در رستورانهای وارنا انواع غذاهای ترکی ، اروپایی ، مدیترانه‌ای و خاورمیانه‌ای طبخ می‌شود و در سطح شهر رستوران‌های حلال نیز بچشم میخورد . غذاهای باکیفیت و لذیذ ، خدمات عالی و قیمت معقول نسبت به سطح کیفیت و خدمات ، از ویژگی‌های این رستوران هاست . لیست معروف ترین رستورانهای شهر وارنا بلغارستان در اینجا می بینید :

  • رستوران استاریا چینار وارنا
  • رستوران مورسکو کونچه وارنا
  • رستوران تروپس کاشتا وارنا
  • رستوران تاناسی وارنا
  • رستوران پری موناهینیت وارنا
  • رستوران دی واین وارنا
  • رستوران دام نا آرکیتکتا وارنا
رستوران های شهر وارنا بلغارستان
رستوران های شهر وارنا بلغارستان

رستوران های وارنا

رستوران کاپی توتو وارنا

رستوران کاپی توتو وارنا

یکی از بهترین رستوران های وارنا که کمی از شهر فاصله دارد ، رستوران کاپی توتو می باشد . در تور وارنا این رستوران بهترین مکان برای چشیدن طعم غذاهای سنتی بلغارستان است . این رستوران در ساحل سانی قرار دارد . سانی بیچ یکی از تفرجگاه های بلغارستان است که مساحت زیادی از سواحل دریای سیاه را به خود اختصاص داده و با وجود ...
رستوران گرافیتی وارنا

رستوران گرافیتی وارنا

یکی از شیک ترین رستوران های وارنا ، رستوران گرافیتی ست . طراحی این رستوران بسیار شیک و دلنشین است . در تور وارنا با صرف یک وعده غذایی در این رستوران ، لحظات خوشی را برای خود رقم خواهید زد . ساعات کاری این رستوران وارنا از 7 صبح تا 12 شب می باشد . در این رستوران موزیک زنده نیز اجاره می شود ...
خط ویژه بلغارستان
۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۷ ۵ ۱

سفارتخانه بلغارستان

سفارت بلغارستان در تهران

نام سفیر : کریستو پولنداکوف

آدرس : خیابان ولیعصر- خیابان توانیر (شهید عباسپور)- خیابان نظامی گنجوی- شماره 40

تلفن : 88775662 - 88775037

فکس : 88779680

تهران خیابان مطهری ، نبش خیابان میرعماد ، پلاک ۱۹۱ کدپستی: ١۵۷۶۹۵۷۷۱۹
۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷
همین حالا تماس بگیرید