۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷
فروش تورهای مسافرتی

کافه دل مار سوچی

برای فرار از شلوغی خیابان های شهر سوچی به خصوص در تابستان ها یک کافه دنج در کنار دریا مانند کافه دل مار سوچی Cafe Del Mar Sochi می تواند گزینه ای فوق العاده باشد . کافه دل مار که در اسکله مرکزی شهر سوچی در خیابان Primorskaya واقع شده یکی از معروف ترین و بهترین رستوران های سوچی می باشد . این کافه پرطرفدار با موقعیت مناسب و غذاهای خوشمزه در تمامی روزهای هفته باز بوده و پذیرای مراجعه کنندگان می باشد .

کافه دل مار سوچی
کافه دل مار سوچی

در کافه دل مار کارمندان با دقت انتخاب شده و سرآشپزان بسیار با تجربه ، برای رسیدن به یک ترکیب عالی – خدمات مدرن و سنتی با کیفیت – تلاش می کنند . در کافه دل مار شهر سوچی غذاهای مدیترانه ای ، ایتالیایی و ژاپنی در فضایی منحصر به فرد سرو می گردند . علاوه بر غذاهای خوشمزه در این کافه سوچی چشم اندازهای خیره کننده از دریای سیاه ، صدای امواج آرام و یا پرتلاطم دریا ، بوی مست کننده آب شور و انوار طلایی خوشید فضایی شگفت انگیز به وجود می آورند که این ترکیب می تواند رویای هر فردی باشد .

Cafe Del Mar Sochi
Cafe Del Mar Sochi

برای آن دسته از گردشگران تور سوچی که مایلند از جادوی غذاهای مدیترانه ای بدون خارج شدن از سوچی لذت ببرند کافه دل مار گزینه مناسبی است . غذاهای سبک مدیترانه ای شامل غذاهای ملی ایتالیا ، اسپانیا ، یونان ، مونته نگرو ، قبرس و چند کشور دیگر است . ماهی و انواع غذاهای دریایی به سبب موقعیت این کشورها پایه و اساس غذاهای مدیترانه ای است . غذاهای ژاپنی نیز از هماهنگ ترین ها در جهان است . محبوبیت غذاهای ژاپنی در جهان به دلیل نگرش خاص مردم ژاپن به غذا است – آنان معتقدند همه محصولات باید تازه و سالم باشند . کافه دل مار با توجه به ویژگی هایی که دارد می تواند در لیست انتخاب بهترین رستوران های سوچی برای صرف غذا جای گیرد .

کافه تراس دل مار در سوچی
کافه تراس دل مار در سوچی

مشخصات کافه دل مار سوچی

  • آدرس کافه دل مار سوچی : Primorskaya Ulitsa, 11, Sochi, Krasnodarskiy kray, 354000
  • تلفن کافه دل مار در سوچی : 9882371020 – 7+
  • وب سایت کافه Del Mar سوچی : https://delmar-sochi.ru/en/
  • ساعت کاری کافه دل مار Del Mar سوچی : دوشنبه تا پنج شنبه از ساعت 10 صبح تا 12 شب – جمعه ها ، شنبه ها و یک شنبه ها از ساعت 10 صبح تا 2 بامداد
  • سبک غذاهای کافه تراس دل مار سوچی : غذاهای مدیترانه ای ، ایتالیایی و ژاپنی
  • موقعیت رستوران دل مار سوچی : منطقه مرکزی سوچی
  • سال تاسیس کافه تراس دل مار سوچی : 2008 میلادی
بهترین رستوران های سوچی
رستوران های روسیه
کافه Del Mar سوچی
کافه Del Mar سوچی

دیدگاه های ارزشمند شما

سوال شما توسط کارشناسان لذت سفر پاسخ داده شده و از طریق پیامک اطلاع رسانی میشود

درج نظر یا سوال جدید
تهران خیابان مطهری ، نبش خیابان میرعماد ، پلاک ۱۹۱ کدپستی: ١۵۷۶۹۵۷۷۱۹
۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷
همین حالا تماس بگیرید