۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷
فروش تورهای مسافرتی

پارک آبی کارتون نتورک آمازون پاتایا

امتیاز به مطلب

پارک آب کارتون نتورک آمازون ، اولین پارک آبی با تم کارتون است که در 15 کیلومتری جنوب پاتایا قرار دارد . این پارک فضای جنگل بارانی آمازون را با جاذبه های مختلف و فعالیت هایی مانند اسلاید آب ، دریا مصنوعی ، رفتینگ و نمایش زنده نشان داده است که شامل کاراکتر های معروف کارتونی از جمله بن 10 و بیگانگان ، دختران قدرتمند ، جانی براوو و … می باشد . 

پارک آبی کارتون نتورک آمازون پاتایا
پارک آبی کارتون نتورک آمازون پاتایا

ویژگی های پارک آبی کارتون نتورک آمازون پاتایا

کارتون نتورک آمازون یکی از بزرگترین پارک های آبی در تایلند و از بهترین تفریحات پاتایا است . این پارک یک روز سرگرم کننده برای بچه ها و بزرگسالان با اسلاید های آب ، یک استخر بزرگ ، رودخانه سیم پیچ ، یک زمین بازی برای کودکان کوچک و بسیاری از گزینه های غذایی می باشد .

 

کودکان با قهرمانان کارتونی خود ملاقات می کنند

به غیر از سواری های هیجانی ، این پارک فرصتی برای بچه ها برای دیدار با قهرمانان خود از جمله بن 10 ، جانی براوو و دختران قدرتمند است .

پارک آبی کارتون نتورک آمازون پاتایا
پارک آبی کارتون نتورک آمازون پاتایا

سواری و اسلایدها

کارتون نتورک آمازون دارای انواع مختلف سواری و اسلاید برای تمام سطوح سنی است . این زمین بازی عظیم آبزی در منطقه ساحلی بنگ سارای ، با بیش از 150 جاذبه آبی برای سرگرمی و لذت بیشتر شما . پارک تمیز است و خیلی خوب نگهداری می شود ، نگهبانان در اطراف اسلاید ها و استخر ها کار می کنند . 

  • به منطقه ماجراجویی بروید . این منطقه دارای ، 3 سواری سرگرم کننده  Jake Jump ، Rainiforn Raininorn و Banana Spin می باشد .برای استفاده از این بخش قدتان باید حداقل 120 سانتیمتر باشد . سوار بر قایق ها شده و درون یک لوله رفته و در امتداد آن حرکت کنید و یا در یک جنگل مصنوعی سبیه به آمازون وقت بگذرانید . 
  • به منطقه Omniverse بروید و سوار بر برخی از سریعترین قطارهای غلتکی آب در جهان شوید . این بخش برای کسانی مناسب است که به دنبال آدرنالین زیاد هستند . در حالیکه یک برج 77 فوت (23 متر) را به سرعت می گذارید ، Omnitrix یکی از طولانی ترین سواری ها با طول بیش از 350 متر را سوار شوید . در حلقه دروغین ، خودتان را با یک کوهنوردی به چالش بکشید ؛ سقوط آزاد 12 متری ، شما را به یک حلقه 360 درجه ای هیجان انگیز هدایت می کند . برای این قسمت قدتان باید حداقل 120 تا 130 سانتیمتر  باشد ، بعضی از سواری ها دارای محدودیت وزن نیز هستن د.
  • اگر هم گرسنه هستید ، می توانید به Foodville بروید ، جایی که سرآشپزها غذاهای محلی تایلندی و غذاهای بین المللی را تهیه می کنند . با بلیط ورودی ، یک دست بند الکترونیکی دریافت خواهید کرد که می تواند برای خرید مواد غذایی و نوشیدنی استفاده کنید .
پارک آبی کارتون نتورک آمازون پاتایا
پارک آبی کارتون نتورک آمازون پاتایا

پارک آبی کارتون نتورک آمازون کجاست ؟

این پارک آبی در شهر ساحلی Bangsaray ، در حدود 20 دقیقه رانندگی از شهر پاتایا و کمتر از 2 ساعت از فرودگاه Suvarnabhumi بانکوک قرار دارد .

 

دیدگاه های ارزشمند شما

سوال شما توسط کارشناسان لذت سفر پاسخ داده شده و از طریق پیامک اطلاع رسانی میشود

درج نظر یا سوال جدید
تهران خیابان مطهری ، نبش خیابان میرعماد ، پلاک ۱۹۱ کدپستی: ١۵۷۶۹۵۷۷۱۹
۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷
همین حالا تماس بگیرید