۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷

خط ویژه مسیر مراکش:

٤٣٦٧٤٧٥٢ - ٠٢١

تور کازابلانکا

  نمیدانید بهترین زمان سفر به کازابلانکا چه زمانی ست؟ قیمت تور کازابلانکا چند است؟ اگر این سوالات ذهن شما را درگیر کرده، پس ما را دنبال کنید. ما تور کازبلانکا را متفاوت با دیگران ارائه می کنیم. مدرن ترین شهر در تور مراکش که شما را با شهرهای ساحلی و فرهنگی جذاب، مسجد حس دوم، خرید در بازارهای منحصر به فرد شگفت زده می کند. کازابلانکا یک شهر بندری و مرکز تجاری در غرب مراکش در مقابل اقیانوس اطلس می باشد و همچنین محل زندگی بربرهایی که از روستای سوس به این شهر آمدند، قبیله هایی که آداب و رسوم فرانسوی دارند، مسلمانان، مردم ثروتمند محله هایی در همسایگی کالیفرنیا و آتلانتا می باشد.
تور ارزان کازابلانکا
کازابلانکا

چرا تور کازابلانکا ؟

این شهر اصلا شباهتی به سایر شهرهای مراکش ندارد و نمونه یک ملت مدرن واقعی ست. جایی که پول چاپ می شود، جایی که جوانان مراکش برای کار و آینده خود به ان سفر می کنند و جایی که تجارت و صنایع نوآورانه موفق خواهند شد. این شهر میتواند بهترین تجربه سفر را برای شما رقم بزند پس چرا تور کازابلانکا را انتخاب نکنید؟
تور کازابلانکا لحظه آخر
کازابلانکا

 بهترین زمان تور کازابلانکا

کازابلانکا بزرگترین شهر مراکش، کمی گرم است اما خوشبختانه به دلیل نزدیکی به اقیانوس اطلس گاهی آب وهوای کازابلانکا در تابستان خنک می شود. دو تا از بهترین فستیوال های مراکش، جشنواره کازا و جشن ترون در ماه جولای در این شهر برگزار می شود. که البته یکی از گرم ترین ماه های سال به شمار می رود. بهترین زمان مسافرت به کازابلانکا بین ماه های نوامبر و می است.

قیمت تور کازابلانکا

نرخ تور کازابلانکا با توجه به مواردی مثل درجه هتل، خدمات و نوع تور، و فصلی که سفر می کنید، متغیر است. در صورتی که تصمیم دارید به این شهر سفر کنید باید چند ماه قبل از سفر برای رزرو تور از طریق سایت سفر بعدی اقدام کنید.
بیشتر بخوانید

پیشنهاد تور کازابلانکا

لذت سفری دل انگیز با تور کازابلانکا را در لذت سفر تجریه کنید

۷

شب

تور کازابلانکا اسفند ماه 97

تور کازابلانکا اسفند ماه 96

۸,۹۰۰,۰۰۰ تومان
ماهان

۷

شب

تور کازابلانکا بهمن ماه 97

تور کازابلانکا بهمن ماه 96

۸,۹۰۰,۰۰۰ تومان
ماهان

۷

شب

تور کازابلانکا دی ماه 97

تور کازابلانکا دی ماه 96

۸,۹۰۰,۰۰۰ تومان
ماهان

۷

شب

تور کازابلانکا ژانویه 2018

تور کازابلانکا ژانویه 2018

۸,۹۰۰,۰۰۰ تومان
ماهان
تهران خیابان مطهری ، نبش خیابان میرعماد ، پلاک ۱۹۱ کدپستی: ١۵۷۶۹۵۷۷۱۹
۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷
همین حالا تماس بگیرید