۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷
فروش تورهای مسافرتی

راهنمای سفر به کازابلانکا

 

کازابلانکا “عروس آفریقا” بزرگترین شهر مراکش می باشد که مستعمرات فرانسوی در معماری مورسک، دیده می شود. این شهر جایی ست که پول کشور تولید می شود و جوانان مراکشی برای ساختن آینده خود و کسب و کار به آن می آیند. در اینجا راهنمای سفر به کازابلانکا را ارائه می کنیم:

راهنمای سفر به کازابلانکا
کازابلانکا

 

آب و هوای کازابلانکا

کازابلانکا هر سال گردشگران زیادی را به مرزهای خود فرا می خواند. آب و هوای کازابلانکا در طبقه بندی گرم و معتدل قرار می گیرد. اغلب در زمستان باران می بارد و در تابستان بارش کمتری را شاهد هستیم. در تابستان هوا گرم است ولی غیر قابل تحمل نیست چرا که کازابلانکا در لبه اقیانوس اطلس قرار دارد و دارای آب و هوای معتدل در طول سال می باشد. جولای و آگوست بهترین فصل برای سفر به کازابلانکا می باشد چون هوا گرم و دلپذیر است. ماه های پاییزی با بارش باران همراه است و حتی ممکن است جاده ها بسته شود. پس بهتر است در ماه فوریه تا نوامبر به این شهر سفر نکنید.

تابستان در کازابلانکا (زوئن تا آگوست) گرم با دمای بین 21 تا 24 درجه سلسیوس می باشد. بارش باران کمتر رخ می دهد و بهتر است در این فصل لباسهای خنک بپوشید.

پاییز در کازابلانکا (سپتامبر تا اکتبر) دمای هوا در طول این فصل از سال دلپذیر است و دمای هوا بین 17 تا 21 درجه می باشد و بارش باران تقریبا زیاد است.

زمستان در کازابلانکا (نوامبر تا فوریه) معتدل است و بعدازظهرها هوا سرد می شود. دمای هوا در زمستان بین 6 تا 11 درجه سلسیوس است و معمولا ابری و بارانی ست. اگر در فصل زمستان قصد سفر به کازابلانکا را دارید، حتمن لباس گرم همراه ببرید.

بهار در کازابلانکا ( مارس تا می) بهترین فصل سفر به کازابلانکا می باشد چراکه مناظر سرسبز و دیدنی و زیباترین مسیرهای کوهستانی در دنیا انتظار شما را می کشد. دمای هوا لذت بخش است و از 9 تا 18 درجه سلسیوس تغییر می کند. و البته شهر با بارش کم باران روبرو می شود.

 

جاذبه های کازابلانکا

شهر زیبای کازابلانکا که شاید به خاطر فیلم با شکوه سال 1942 معروف شد، در واقع به خاطر جاذبه های خیره کننده اش طرفداران زیادی دارد. اگر تصمیم سفر به مراکش را دارید، حداقل چند روز را به کازابلانکا اختصاص دهید. ساختمان های زیبای شهر با ترکیبی از معماری فرانسوی و سنتی مراکش در کازابلانکا قابل تحسین هستند. از مهمترین دیدنیهای کازابلانکا میتوان به موازد زیر اشاره کرد:

  • مسجد حسن دوم
  • شهر قدیمی
  • حرم سید عبدالرحمن

و..

سفر به کازابلانکا
جاذبه های کازابلانکا

 

دیدگاه های ارزشمند شما

سوال شما توسط کارشناسان لذت سفر پاسخ داده شده و از طریق پیامک اطلاع رسانی میشود

درج نظر یا سوال جدید
تهران خیابان مطهری ، نبش خیابان میرعماد ، پلاک ۱۹۱ کدپستی: ١۵۷۶۹۵۷۷۱۹
۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷
همین حالا تماس بگیرید