۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷
فروش تورهای مسافرتی

مرکز خرید سنترال سنتر پاتایا

امتیاز به مطلب

سنترال سنتر پاتایا مرکز خریدی در جاده دوم پاتایاست که شامل فروشگاه ها ، رستوران ها ، بیگ سی و سینما SFC می باشد . این مرکز یکی از مراکز خرید اصلی در پاتایای شمالی است . خیلی ها آن را با سنترال فستیوال جدید و مدرن اشتباه می گیرند . مرکز خرید سنترال سنتر پاتایا قدمت طولانی تری دارد و همچنان مکانی محبوب برای خریداران می باشد . سالانه بیش از دو میلیون گردشگر از این بازار بازدید می کنند . 

مرکز خرید سنترال سنتر پاتایا
مرکز خرید سنترال سنتر پاتایا

بخش های مرکز خرید سنترال سنتر پاتایا

سنترال سنتر پاتایا از بهترین مراکز خرید پاتایا است که دارای سوپرمارکت بیگ سی و سینما SFC می باشد . Big C دارای مجموعه گسترده ای از کالاهای مختلف از جمله مواد غذایی است . خیلی چیزهایی که برای خانه یا آپارتمان شما نیاز دارید می توانید در بیگ سی پیدا کنید . فروشگاه بیگ سی را در انتهای بازار پیدا کنید . سینمای SFC در طبقه سوم ساختمان اصلی قرار دارد و یکی از سه سینما بزرگ در پاتایا است .

سنترال سنتر در پاتایا دارای مغازه ها و رستوران های گوناگون است که بسیاری از آنها در مراکز دیگر یافت نواهند شد . طیف وسیعی از کالاها از لباس ، دارو ، غذا ، کالاهای خانگی ، سخت افزار ، لوازم خانگی ، لوازم خودرو و باغ و کالاهای الکترونیکی را در اینجا خواهید یافت . فروشگاه هایی مانند بتا ، لی جینز و لوییز و همچنین بسیاری از مارک هایی که شما احتمالا هرگز نشنیده اید اما ارازش دیدن دارند را در اینجا خواهید دید .

مرکز خرید سنترال سنتر پاتایا
مرکز خرید سنترال سنتر پاتایا

منطقه مرکزی اصلی طبقه اول است که دارای سقف روباز همچون بازار است . در این طبقه مغازه ها و غرفه های کوچک وجود دارد که همه چیز را از لباس ها و سوغات های توریستی می فروشند . در این طبقه  طبقات دیگر می توانید تخفیفات خوبی را ببینید . 

تعداد زیادی رستوران در این بازار وجود دارد . رستوران ژاپنی Fuji و رستوران MK که غذاهای تایلندی سرو می کنند ، از محبوبیت زیادی برخوردارند . چندین فست فود KFC و Pizza Hut نیز در خارج از ساختمان اصلی قرار دارند . می توانید کوکتل های خوشمزه ای را در این قسمت امتحان کنید . 

مرکز خرید سنترال سنتر پاتایا
مرکز خرید سنترال سنتر در پاتایا

آدرس سنترال سنتر پاتایا :

سنترال سنتر در جاده دوم ، بین خیابان دوم و سوم واقع شده است . این بازار درست روبری هتل سیام اتساین سیام قرار دارد . 

ساعت کاری سنترال سنتر پاتایا

هرروز از ساعت 10 تا 22

دیدگاه های ارزشمند شما

سوال شما توسط کارشناسان لذت سفر پاسخ داده شده و از طریق پیامک اطلاع رسانی میشود

درج نظر یا سوال جدید
تهران خیابان مطهری ، نرسیده به سهروردی ، پلاک ۱۲۶
۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷
همین حالا تماس بگیرید