۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷
فروش تورهای مسافرتی

مرکز خرید سنترال ورلد بانکوک

سفر به بانکوک بدون بازدید از مراکز خرید بزرگ کامل نخواهد بود . یکی از این مراکز ، سنترال ورلد است . مرکز خرید سنترال ورلد بانکوک یکی از بزرگترین مراکز خرید در سراسر بانکوک با انواع مختلفی از فروشگاه ها ، رستوران ها و سرگرمی هاست . این مرکز خرید در سال 2006 به طور کامل بازسازی شده است و در حال حاضر دومین مرکز بزرگ تجاری در آسیای جنوب شرقی با مساحت 830،000 متر مربع است .

مرکز خرید سنترال ورلد بانکوک
مرکز خرید سنترال ورلد بانکوک

سنترال ورلد یکی از بزرگترین مراکز خرید در آسیاست که با عنوان مرکز تجارت جهانی شناخته می شود . این مرکز در منطقه سیام در نزدیکی مانند MBK ، سیام پاراژون ، سیام سنتر و فروشگاه توکیو واقع شده است . سنترال ورلد با 500 فروشگاه ، بیش از 100 رستوران و 15 سینما ، یکی از بهترین مراکز خرید بانکوک و از بزرگترین مراکز خرید در جهان است . 

 

ویژگی های مرکز خرید سنترال ورلد بانکوک

سنترال ورلد در بانکوک دارای 8 طبقه است . در این مرکز که محبوب گردشگران تور تایلند است ، فروشگاه های بزرگ و مارک دار مانند Bottega ، Chanel و دیگر رستوران های مشهور مانند Paul شعبه دارند . 

طبقه اول

این طبقه به طور عمده به محصولات بهداشتی و زیبایی با مارک های دونا چانگ ، محصولات آبگرم لوکس و فروشگاه ابریشم جیم تامپسون اختصاص دارد .

طبقه دوم

محصولات زیبایی و سلامتی از جمله Etude House، The Body Shop، IYA Aroma و Skin Food و Crabtree & Evelyn .

طبقه سوم

وسایل موسیقی ، لباس و غذا با فروشگاه هایی مانند Cut & Curl ، Land Wonder Land،  آرایش زیبایی Apsara و آبگرم ، محصولات بهداشتی لوکس Harnn ، لباس UNIQLO ، آدیداس ، نایک ، چندین کافی شاپ ، بستنی ، آب میوه،  کافه و … در این طبقه وجود دارد .

مرکز خرید سنترال ورلد بانکوک
مرکز خرید سنترال ورلد بانکوک

طبقه چهارم

موبایل ، وسایل الکترونیک ، بانک ، طلا و جواهرات و مغازه هایی مانند Mp Sapola ، Big Camera Galleria ، Samsung ، Inter Watch & Jewelry ، کتابفروشی B2S ، و فروشگاه سازهای موسیقی در طبقه 4 قرار دارند .

طبقه پنجم

محصولات بهداشتی ، زیبایی و بهداشت ، مد و لوازم جانبی و مبلمان را در طبقه 5 پیدا کنید . این فروشگاه ها عبارتند از : S B Furniture، فروشگاه ZEN و مرکز Slim Up .

طبقه ششم

در طبقه 6 شما بیشتر مد و لوازم جانبی ، غذا ، سرگرمی و اسباب بازی را پیدا خواهید کرد . این طبقه شامل اسباب بازی ، شرکت Swensen ، پیتزا ، کارخانه اسپاگتی ، رستوران ZEN ژاپنی ، رستوران های MK ، دونکین دونات ، Sizzler، Books ASIA ، KiddyLand و زمین بازی برای کودکان است .

طبقه هفتم

برای غذا و سرگرمی ، به طبقه7 بروید . رستوران های زیادی از جمله MK ، Yayoi ، Crepe & Co ، Sushi Den ، Fuji ، Din Tai Fung رستوران تایوانی ، رستوران Mango Tree و … در این طبقه هستند . در سنترال ورلد رستوران های زیادی برای صرف ناهار و شام وجود دارد . در این مرکز انتخاب گسترده ای از رستوران های تایلندی ، ژاپنی ، کره ای و اروپایی خواهید داشت . 

در طبقه 7 همچنین چندین SF World Cinema وجود دارد . در تئاتر 4DX ، فیلم های جدید چهار بعدی را تماشا کنید. قیمت 450 تا 500 بات است .

مرکز خرید سنترال ورلد بانکوک
مرکز خرید سنترال ورلد بانکوک

در آخر هفته ها درست در خارج از بازار ، بازار مواد غذایی برپا می شود . شما میوه ها ، غذاهای دریایی ، ماهی های تازه ، ماهی خشک و سایر غذاهای عجیب و غریب محلی را که تنها در بانکوک دیده می شود،  خواهید یافت.  قیمت مواد غذایی از 10 بایت شروع شده و تا 300 بایت می باشند . 

 

چگونه به سنترال ورلد برویم ؟

سنترال ورلد در جاده راما 1 سیام واقع شده است . ساده ترین راه برای رفتن به آنجا BTS Sky Train است . از ایستگاه سیام یا ایستگاه Chit Lom پیاده شوید . از هر ایستگاه یک پیاده روی کوتاه تا سنترال ورلد است .

ساعات کاری

سنترال ورلد هر روز از 10 صبح تا 10 شب باز است . در آخر هفته ها و تعطیلات ملی تایلندی که بسیار شلوغ می باشد .

 

دیدگاه های ارزشمند شما

سوال شما توسط کارشناسان لذت سفر پاسخ داده شده و از طریق پیامک اطلاع رسانی میشود

درج نظر یا سوال جدید
تهران خیابان مطهری ، نبش خیابان میرعماد ، پلاک ۱۹۱ کدپستی: ١۵۷۶۹۵۷۷۱۹
۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷
همین حالا تماس بگیرید