۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷
فروش تورهای مسافرتی

ارزان ترین هتل های سامویی

سامویی یکی از جزایر توریستی در تایلند است . این جزیره با اینکه دارای هتل های لوکس و گران قیمتی است ، می تواند اقامتی ارزان را برای مسافران تور سامویی داشته باشد . در سامویی هتل های ارزان قیمت با امکانات مناسب زیادی وجود دارد . در ادامه ارزان ترین هتل های سامویی را معرفی کرده ایم . 

 

اقامتی به صرفه در ارزان ترین هتل های سامویی

هتل های ارزان در سامویی عموما مهمانسرا و مسافرخانه هستند که البته دارای امکانات مناسبی هستند و اقامت راحتی را خواهید داشت . 

 

1- مهمانسرا گرین سامویی – Green Guesthouse Hotel

ارزان ترین هتل های سامویی
ارزان ترین هتل های سامویی

گرین گست هاوس از هتل های 2 ستاره سامویی است  که در چند قدمی از ساحل چاونگ قرار دارد . فاصله این هتل تا فرودگاه سامویی تنها 10 دققیه است . اتاق های هتل دارای تهویه مطبوع ، کمد لباس و حمام اختصاصی با دوش هستند . در این هتل خدمات شاتل و یک میز تور نیز وجود دارد . در اطراف هتل رستوران های تایلندی و بین المللی زیادی نیز وجود دارد . 

  • هزینه اقامت برای هر شب : 9 پوند 

 

2- مسافرخانه هلو سامویی – Hello Backpacker Samui Hostel

مسافرخانه هلو سامویی
ارزان قیمت ترین هتل های سامویی

مسافرخانه هلو سامویی دارای درجه 2 ستاره است که در حدود 1.5 کیلومتری از KC Beach Club Chaweng قرار دارد . خیابان چاونگ نیز 2 کیلومتر با این خوابگاه فاصله دارد . فرودگاه سامویی نیز در 2 کیلومتری هتل قرار دارد . هر اتاق این هتل دارای حمام مشترک با لوازم آرایشی و بهداشتی رایگان می باشد . این خوابگاه نیز دارای میز تور است که به برنامه ریزی میهمانان کمک می کند . 

  • هزینه اقامت برای هر شب : 10 پوند 

 

3- مهمانسرا بان کلایمای سامویی – Baan Kluaymai Guesthouse Hotel

مهمانسرا بان کلایمای سامویی
هتل های ارزان قیمت سامویی

این مهمانسرا دارای درجه 1 ستاره است . فاصله هتل تا فرودگاه 5 کیلومتر است . همچنین، این هتل 4.6 مایل (7.4 کیلومتر) از مجسمه بزرگ بودا و 3.9 مایل (6.2 کیلومتر) از Fisherman’s Village Plaza است . از مزایای این مهمانسرا وای فای رایگان و پارکینگ می باشد . این هتل دارای 8 اتاق است که امکاناتی همچون حمام خصوصی ، تهویه مطبوع ، میز مطالعه ، تلویزیون ، یخچال و خدمات روزانه دارند .

  • هزینه اقامت برای هر شب : 10 پوند 

 

4- هتل چاونگ این سامویی – Chaweng Inn Hotel

هتل چاونگ این سامویی
هتل های ارزان سامویی

هتل چاونگ این از هتل های 2 ستاره است که از هتل های ارزان قیمت سامویی به شمار می ورد . این هتل در قلب ساحل چاونگ قرار دادر و امکانات ساحلی برای میهمانان مهیاست . این هتل دارای 15 اتاق با امکاناتی همچون تهویه مطبوع ، حمام خصوصی با دوش ، تلویزیون و صبحانه مجهز شده اند . این هتل قیمت های مقرون به صرفه و امکانات مناسبی دارد . 

  • هزینه اقامت برای هر شب : 11 پوند 

 

5- هتل کوکو هاوس سامویی – Coco House Samui Hotel

هتل کوکو هاوس سامویی
ارزان ترین هتل ها در سامویی

هتل کوکو هاوس از هتل های دو ستاره سامویی است که تنها 8 دقیقه پیاده روی از ساحل فاصله دارد . با 20 دقیقه پیاده روی به خیابان مانئام خواهید رسید . فرودگاه سامویی در 30 دقیقه ای هتل قرار دارد . اتاق های هتل مبله هستند و با امکاناتی همچون تلویزیون ماهواره ای ، تهویه مطبوع و حمام اختصاصی مجهز می باشند . این هتل همچنین دارای وای فای رایگان و استخر شنا می باشد . در 5 دقیقه ای هتل رستوران های محلی زیادی وجود دارد . 

  • هزینه اقامت برای هر شب : 11 پوند 

 

6- مهمانسرا لیتل استرالیا تامز سامویی – Little Austria Tams Guesthouse

مهمانسرا لیتل استرالیا تامز سامویی
ارزان ترین هتل های سامویی

مهمانسرا لیتل استرالیا تامز دارای درجه دو ستاره است که در فاصله 1.5 کیلومتری از جاده چاونگ قرار دارد . فرودگاه بین المللی سامویی 707 کیلومتر با این هتل فاصله دارد . هر اتاق مهمانسرا دارای تهویه مطبوع ، تلویزیون ماهواره ای ، یخچال و مینی بار است . اتاق ها همچنین دارای حمام و اینترنت رایگان می باشند . این مهمانسرا همچنین دارای رستوران است که غذاهای اتریشی ، تایلندی و بین المللی را سرو می کنند . میهمانان می توانند در بار هتل از انواع نوشیدنی لذت ببرند . 

  • هزینه اقامت برای هر شب : 11 پوند 

 

7- هتل دی وی سی سامویی – Dvc Hotel Samui Hotel

هتل دی وی سی سامویی
ارزان ترین هتل های سامویی

هتل دی وی سی از هتل های 2 ستاره در سامویی است که تنها 2 دقیقه پیاده روی از ساحل فاصله دارد . دریاچه چاونگ 1.4 کیلومتر و فرودگاه سامویی 4 کیلومتر از هتل فاصله دارند . این هتل از هتل های ارزان سامویی است . این هتل دارای 6 اتاق است که دارای حمام اختصاصی با دوش ، تلویزیون و خدمات روزانه هستند . برخی از اتاقها دارای منظره ای از شهر هستند . 

  • هزینه اقامت برای هر شب : 11 پوند 

 

8- مسافرخانه دی دی سامویی – DD Guesthouse & Backpacker

مسافرخانه دی دی سامویی
ارزان ترین هتل های سامویی

مسافرخانه دی دی دارای درجه 1 ستاره است و تا ساحل چاونگ تنها 5 دقیقه پیاده روی فاصله دارد . این هتل 15 دقیقه تا فرودگاه سامویی ، مجسمه بودا و روستای فیشرمن فاصله دارد . اتاق های هتل دارای بالکن ، تهویه مطبوع ، یخچال ، فریزر و … هستند . اینترنت رایگان در سراسر هتل در دسترس است . پذیرش 24 ساعته ، میز تور و خدمات شاتل از دیگر امکانات مسافرخانه دی دی هستند . در یک دقیقه ای از هتل رستوران های محلی وجود دارد . 

  • هزینه اقامت برای هر شب : 12 پوند 

 

9- مسافرخانه بان اسمایل پالاس سامویی – Baan Smile Place Hotel

مسافرخانه بان اسمایل پالاس سامویی
هتل های ارزان در سامویی

این مسافرخانه دارای درجه 2 ستاره است که از هتل های با قیمت مناسب سامویی به شمار می رود . این مسافرخانه دارای 3 اتاق است که امکاناتی چون حمام مشترک ، تهویه مطبوع ، تلویزیون در مناطق مشترک و بالکن دارند . این هتل همچنین دارای وای فای رایگان می باشد . در نردیکی هل نیز پارکینگ رایگان وجود دارد . استخر روباز (ساعات محدود) ، خدمات تور ، حمل و نقل فرودگاه با هزینه اضافی و خدمات خشکشویی از دیگر خدمات این هتل هستند . 

  • هزینه اقامت برای هر شب : 13 پوند 

 

10- مسافرخانه میتره سامویی – Mitree Guest House Hotel

مسافرخانه میتره سامویی
هتل های ارزان سامویی

مسافرخانه میتره دارای درجه 2 ستاره می باشد که در ساحل چاونگ واقع شده است . این مسافرخانه دارای 3 طبقه و 8 اتاق می باشد که با امکاناتی همچون تهویه مطبوع ، حمام خصوصی ، تلفن ، یخچال ، بالکن ، تلویزیون ، صبحانه (هزینه اضافی) و خانه داری روزانه مجهز شده اند . این هتل همچنین دارای صندوق امانات ، خدمات خشکشویی ، پذیرش 24 ساعته ، پارکینگ رایگان و اینترنت رایگان می باشد . 

  • هزینه اقامت برای هر شب : 13 پوند 

دیدگاه های ارزشمند شما

سوال شما توسط کارشناسان لذت سفر پاسخ داده شده و از طریق پیامک اطلاع رسانی میشود

درج نظر یا سوال جدید
تهران خیابان مطهری ، نبش خیابان میرعماد ، پلاک ۱۹۱ کدپستی: ١۵۷۶۹۵۷۷۱۹
۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷
همین حالا تماس بگیرید