۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷
فروش تورهای مسافرتی

ارزان ترین رستوران های تفلیس

خوردن غذاهای سالم در سفر یکی از دغدغه های مهم گردشگران می باشد . در سفر به تفلیس شما عزیزان نباید نگران خورد و خوراک خود باشید چرا که رستوران های تفلیس با منوی غذایی متنوع و رنج قیمتی متفاوت می توانند پاسخگوی هر ذائقه و سلیقه ای باشند . برخی از گردشگران برای صرفه جویی در هزینه ها ، رستوران های ارزان را به گزینه های لوکس و گران قیمت ترجیح می دهند . در بین رستوران های ارزان تفلیس نیز مواردی وجود دارند که با وجود قیمت پایین غذاهایی با کیفیت و سالم ارائه می دهند . با ما همراه باشید تا با 5 تا از ارزان ترین رستوران های تفلیس اشنا گردید .

 

کافه پالرمو تفلیس

کافه پالرمو که از جمله رستوران های 24 ساعته تفلیس می باشد در خیابان کتوان تسامبولی 11 واقع شده و غذاهای گرجی ، ایتالیایی و اروپایی با کیفیت را سرو می کند . Cafe Palermo از فضایی آرام برخوردار بوده و کارکنانی مهربان و وظیفه شناس دارد .

ارزان ترین رستوران های تفلیس
ارزان ترین رستوران های تفلیس

رستوران شخارا تفلیس

از دیگر رستوران های ارزان تفلیس می توان به رستوران شخارا اشاره نمود که در خیابان روستاولی 38 واقع شده و غذاهای شرقی و اروپایی ارائه می دهد . غذاهای رستوران Shkhara با کیفیت بوده و فضای آن بسیار دوست داشتنی می باشد .

رستوران های ارزان تفلیس
رستوران های ارزان تفلیس

رستوران لاگیدزه واتر تفلیس

رستوران لاگیدزه واتر در نزدیکی کلیسای سامبا که از برترین جاذبه های تفلیس می باشد واقع شده و غذاهای خوشمزه گرجی را با قیمتی مناسب عرضه می کند . رستوران Lagidze Water در تمامی روزهای هفته باز بوده و از ساعت 10 صبح تا 8 شب پذیرای مراجعه کنندگان می باشد .

بهترین رستوران های ارزان در تفلیس
بهترین رستوران های ارزان در تفلیس

رستوران سامیکیتنو تفلیس

انواع غذاهای شرقی و اروپایی در منوی رستوران سامیکیتنو به چشم می خورد که با قیمتی مناسب در اختیار مشتریان قرار می گیرد . رستوران Samikitno که در خیابان آگماشنبلی واقع شده یکی از بهترین رستوران های ارزان قیمت تفلیس از نظر سایت معتبر تریپ ادوایزر بوده و غذاهای با کیفیت و سالم سرو می کند .

رستوران های ارزان قیمت تفلیس
رستوران های ارزان قیمت تفلیس

رستوران راچا دوخان تفلیس

رستوران راچا دوخان تفلیس با دسترسی راحت در نزدیکی میدان آزادی تفلیس واقع شده و متخصص در ارائه غذاهای محلی و سنتی گرجستان می باشد . رستوان Racha Dukhan غذاهای با کیفیت را با قیمتی پایین در اختیار گردشگران تور تفلیس و شهروندان تفلیس قرار می دهد .

ارزان ترین رستوران های تفلیس
ارزان ترین رستوران های تفلیس

دیدگاه های ارزشمند شما

سوال شما توسط کارشناسان لذت سفر پاسخ داده شده و از طریق پیامک اطلاع رسانی میشود

درج نظر یا سوال جدید
تهران خیابان مطهری ، نبش خیابان میرعماد ، پلاک ۱۹۱ کدپستی: ١۵۷۶۹۵۷۷۱۹
۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷
همین حالا تماس بگیرید