۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷
فروش تورهای مسافرتی

انواع چای و خواص آن در چین

نوشیدنی ملی چین چای می باشد . و در فرهنگ چین بسیار اهمیت دارد همچنین خواص چای برای سلامتی بسیار فراوان است . چای در دنیا نوشیدنی بسیار محبوبی می باشد.  کشور چین دارای چندین نوع چای می باشد که در انواع مختلف فراوری می شود. انواع مختلف چای در چین که بسیار معروف است شامل چای سفید ، چای سبز ، چای زیبای شرقی ،چای یاسمین ، چای سیاه می باشند که در پاراگراف های بعدی توضیحاتی در مورد آنها داده ایم . به گردشگران تورچین توصیه می کنیم در سفر به چین حتما انواع چای را خریداری کنند.

انواع چای و خواص آن در چین
انواع چای و خواص آن در چین

 چای سفید (White Tea)

چای سفید تاثیرات الکل و نیکوتین را از بدن پاک می کند . و برای سرماخوردگی ، سرفه و سوزش گلو بسیار مناسب است .

چای سبز طلایی یا چای لاغری

این چای برای افرادی که فشار خون دارند مناسب است و تنظیم کننده فشار می باشد. همچنین برای کاهش کلسترول و وزن بسیار مناسب می باشد. علاوه بر این برای آرامش اعصاب بسیار مناسب می باشد.اگر این چای با آب و عسل مخلوط شود برای درمان اختلالات خواب بسیار مناسب است.

انواع چای و خواص آن در چین
انواع چای و خواص آن در چین

چای زیبایی شرقی یا چای سلطان

برای سلامت پوست و همچنین گردش خون در بدن بسیار مناسب است . و برای افراد کم خون مناسب می باشد و به غنی سازی خون کمک می کند. همچنین مخلوط آن با شکر قهوه ای و دم کرده ی آن برای دل درد مناسب است.

چای یاسمین

با خوردن این چای گرمای تابستان قابل تحمل می شود . و برای چشم بسیار مناسب است. همچنین برای سردرد های شدید بسیار مناسب است.

 چای سیاه

برای هضم غذا بسیار مناسب می باشد.

دیدگاه های ارزشمند شما

سوال شما توسط کارشناسان لذت سفر پاسخ داده شده و از طریق پیامک اطلاع رسانی میشود

درج نظر یا سوال جدید
تهران خیابان مطهری ، نبش خیابان میرعماد ، پلاک ۱۹۱ کدپستی: ١۵۷۶۹۵۷۷۱۹
۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷
همین حالا تماس بگیرید