۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷

جاذبه های گوانجو

امتیاز به مطلب

سومین شهر بزرگ چین گوانگ ژو (گوانگ‌جو یا گوان‌جو) می باشد. این شهر قطب تجاری این کشور به حساب می آید.که شهر سرسبزی می باشد در جنوب چین. که از همه جای دنیا در این شهر دادو ستد انجام می شود. هم معاملات بزرگ تجاری و هم معاملات خیلی کوچک در این شهر صورت می گیرد. همچنین این شهر دارای تمدن کهن و غنی می باشد . که در بین گردشگران تور چین بسیار پرطرفدار است. در سفر به گوانجو این شهر زیبا بازدید از معابد تاریخی زیبا و جاذبه های طبیعی و همچنین غذاهای لذیذ چینی را از دست ندهید.

رودخانه‌ی پرل

یکی از جاذبه های گوانجو رودخانه پرل است که اکثر گردشگران تور کوانجو از آن دیدن می کنند. این رودخانه در زمان های قدیم به دریای پرل شهرت داشته و بیش از ۲ هزار کیلومتر طول و دو هزار متر هم پهنا داشته که امروزه پهنای آن صدو هشتاد متر شده است.۱۰ پل روی این رودخانه ساخته شده و در کنار این روودخانه ساختمان ها و اسمان خراش ها هتل ها و رستوران های فراوانی ساخته شده است. و شب ها با نور افشانی زیبا خودنمایی می کند نیمه شب ها کنار این رودخانه زیبا پر از توریست می باشد.

جاذبه های توریستی گوانجو
جاذبه های توریستی گوانجو

معبد گوانگژیائو

این معبد مخصوص زن های بودایی می باشد که بارها در آتش سوخته و ساختمان امروزی ان برای قرن ۱۹ میلادی می باشد. در این معبد راهبان بسیاری هستند که با لباس نارنجی دیده می شوند.

 

معبد شش درخت انجیر

در زمان پادشاهی سلطان لیانگ در سال ۵۷۳ این معبد بودایی ساخته شد .ابتدا نام این معبد یوژوئانگیان بوده اما به دلیل وجود ۶ درخت انجیر در نزدیکی این معبد نویسنده ای نام آن را به معبد ۶ درخت انجیر نام برده است. همچنین این معبد بعد از اتش سوزی ۱۳۷۳ بازسازی شده است.

جاذبه های گوانگجو
جاذبه های گوانگجو

پارک یوکزیو

بزرگترین پارک کوانجو که در مرکز شهر قرار دارد پارک یوکزیو است.که وسعتت آن ۸۶۰۰۰۰ متر مربع می باشد. که دارای ۳ دریاچه مصنوعی و ۷ تپه می باشد. همچنین کوه یوکزیو در این پارک می باشد. مجسمه‌های سنگی پنج رام ، آب‌نماهای زیبا ، برج زنهای و دیوار عصر مینگ از دیگر جاذبه های این پارک است. این پارک آمیزه ای از فرهنگ باستانی و صنعت گردشگری می باشد.

دیدنی های گوانجو
دیدنی های گوانجو

جزیره‌ی شامیان

جزیره شامیان جزیره ی تاریخی است که در زمان سانگ کینگ نقشی موثردر تجارت خارجی داشته . که دارای ۱۵۰ عمارت تاریخی می باشد که ۴۲ ساختمان آن به سبک گوتیک ف باروک و نئوکلاسیک ساخته شده است. و از مهم ترین بناهای تاریخی این شهر به شمار می رود.

جاذبه های دیدنی گوانجو
جاذبه های دیدنی گوانجو

کوهستان ابر سفید

یکی از معروف ترین دیدنی های طبیعی شهر گوانجو است.بعد از بارش باران و با تابیدن آفتاب حلقه هایی از ابر سفید این کوهستان را می پوشاند که بسیار زیبا و دیدنی است. در این کوهستان ۶ پارک و دره ی تفریحی قرار دارد.

جاذبه های گردشگری گوانجو چین
جاذبه های گردشگری گوانجو چین

جاذبه های گردشگری گوانجو

جاذبه های طبیعی گوانجو را فراموش نکنید

جاذبه های طبیعی گوانجو را فراموش نکنید

گوانجو شهری است پرجنب و جوش و پیشرفته که خلاصه ای از کشور چین را به نمایش می گذارید جاذبه های گوانجو بسیار فراوان است. سالانه هزاران نفر از گردشگران تور چین به این شهر سفر می کند شهری است که باید دیده شود در سفر  به این شهر جاذبه های طبیعی گوانجو را فراموش نکنید در این مطلب به توضیحاتی در مورد برخی از ...
بازدید از این مکان های بی نظیر گوانجو را فراموش نکنید

بازدید از این مکان های بی نظیر گوانجو را فراموش نکنید

گوانجو شهر شلوغ و بزرگ می باشد که در کنار رودخانه ی مروارید بنا شده و از استاندارد های چین پیشرفت سریع تری داشته این شهر درواقع خلاصه ای از کشور چین را به تصویر می کشد. به گردشگران تور چین توصیه می کنیم بازدید از این مکان های بی نظیر گوانجو را فراموش نکنید برج کانتون (tower canton) یکی از معروف ترین جاذبه های چین می ...
معروف ترین تفریحات گوانجو

معروف ترین تفریحات گوانجو

گردشگران تور چین علاوه بر بازدید از جاذبه های این شهر بهتر است زمانی را به تفریح در این شهر اختصاص بدهند . تفریحات گوانجو باعث شده سالانه گردشگران زیادی به این شهر سفر کنند و گوانجو در زمینه ی گردشگری روز به روز رو به پیشرفت است. در این مطلب شما را با معروف ترین تفریحات گوانجو آشنا می کنیم. پردیس چایم لانگ شهر بازی ...
معروف ترین دیدنی های گوانجو

معروف ترین دیدنی های گوانجو

گوانگجو در کنار رودخانه پرل در جنوب چین قرار دارد. و جزو 5 شهر مرکزی چین می باشد. این شهر دارای قدمتی 2200 ساله دارد و جمعیتش حدود 15 ملیون نفر است. که سومین شهر پرجمعیت در کشور چین محسوب می شود. تاریخ با قدمت و عظیم این شهر و قرار داشتن این شهر در جاده ابریشم فرهنگ و تمدن و هنر غنی به مردمان ...
خط ویژه چین
۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۴ ۴ ۸

سفارتخانه چین

سفارت چین در تهران

نام سفیر : پانگ سن

آدرس : اقدسیه (موحد دانش)- نبش خیابان فیروزبخش- شماره 73

تلفن : 22292566 - 22291241

فکس : 22290690

تهران خیابان مطهری ، خیابان علی اکبری پلاک ۸۵ کدپستی: ١۵۷۶۹۵۷۷۱۹
۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷
error: Content is protected !!
همین حالا تماس بگیرید