۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷
فروش تورهای مسافرتی

گردش در پکن

گردش در پکن
امتیاز 3.5 از 2 رای

پکن شهر بزرگی است که در شمال شرقی چین قرار دارد و گردشگران تور چین زمان زیادی را برای کشف جاذبه های آن احتیاج دارند . فسیل های انسانی یافته شده در شهر پکن نشان دهده ی ان است که قدمت ان به 230 هزار سال می رسد. پکن در حال حاضر شهری شلوغ و پایتخت چین می باشد و نام آن همواره سرتیتر روزنامه های جهان است . این شهر انقلاب های چین و حوادث تاریخی مهم  را دیده و همچنین بازی های المپیک در پکن برگزار می شده .

گردش در پکن
گردش در پکن

یکی از مهم ترین جذابیت های این شهر بناهای تاریخی ان می باشد که فرهنگ و تاریخ مردم پکن را به نمایش می گذارد. مهم ترین آثار تاریخی واقع در این شهر میدان تیان آن من و شهر ممنوعه می باشد. در میان شهرهای چین پکن بیشترین تعداد توریست را به خود اختصاص داده و در بین توریستهای دنیا بسیار پرطرفدار است . هر کسی در مورد دیوار چین که هزاران سال قبل مردم چین برای جلوگیری از حجوم مغولها به کشورشان ساخته اند آشنا است . در سفر به پکن می توانید با تورهای چینی برای بازدید از دیوار معروف و قدیمی چین اقدام کنید . افرادی که اولین بار است به شهر پکن سفر می کنند در دید اول این شهر را شهری شلوغ می بینند اما اگر برای شناخت پکن کنجکاو باشند متوجه ارزشمند بودن این شهر خواهند شد .  کوچه های تنگ و قدیمی ، محله های تاریخی ، غذاخوری های بسیار فراوان ، مراکز خرید مدرن و بزرگ و دریاهای وسیع جذابیت های این شهر را به نمایش می گذارند .

گردش در پکن
گردش در پکن

کسانی که به زبان چینی مسلط هستند و یا فردی را همراه خود دارند که به این زبان مسلط است تجربه های توریستی فراوانی را کسب خواهند کرد . اما اگر به زبان انگلیسی نیز مسلط باشید سفر خوبی را خواهید داشت . چرا که در اکثر هتل های چینی کارمندان به زبان انگلیسی مسلط هستند . و منوی بسیاری از کافه ها و رستوران ها به زبان انگلیسی می باشد. همچنین برخی رستوران ها منوی تصویری ارائه می دهند. می توانید از کارمندان هتل درخواست کنید که به زبان چین مکانی که قرار است به آنجا بروید برایتان یادداشت کنند و شما هم آن را به راننده تاکسی نشان دهید.

گردش در پکن
گردش در پکن


در حال حاضر در سطح شهر پکن موتورهای فراوانی برای خدمت رسانی به گردشگران آماده هستند اما پیشنهاد می کنیم برای گردش در پکن دوچرخه کرایه کنید . چراکه گشت و گذار امن تری خواهید داشت . در صورت تمایل می توانید از تاکسی ، مترو ، اتوبوس نیز استفاده کنید. سپتامبر و اکتبر بهترین زمان سفر به پکن می باشد که روزهای افتابی دارد. همچنین به طور کلی فصل بهار برای سفر به پکن مناسب است . لازم به ذکر است که در سال نوچینی ، روزملی ، روز کارگر زمان های مناسب برای سفر به پکن نمی باشند چرا که پکن بسیار شلوغ می شود.

 

دیدگاه های ارزشمند شما

سوال شما توسط کارشناسان لذت سفر پاسخ داده شده و از طریق پیامک اطلاع رسانی میشود

درج نظر یا سوال جدید
تهران خیابان مطهری ، نرسیده به سهروردی ، پلاک ۱۲۶
۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷
همین حالا تماس بگیرید