۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷
فروش تورهای مسافرتی

مرکز خرید سیتی سنتر میردف دبی

امتیاز به مطلب

ستی سنتر میردف یکی از بزرگترین مراکز خرید در منطقه میردف دبی است که در اندازه و طرح به مرکز امارات دبی (یکی دیگر از مراکز خرید گروه MAF) شباهت دارد . مرکز خرید سیتی سنتر میردف دبی شامل یک فروشگاه بزرگ کارفور ، مجتمع سینمایی ، بیش از 400 مغازه و چندین سرگرمی برای کودکان و بزرگسالان مانند بولینگ ، شبیه سازی فوتبال و … می باشد .

مرکز خرید سیتی سنتر میردف دبی
مرکز خرید سیتی سنتر میردف دبی

مرکز خرید سیتی سنتر میردف دبی

سیتی سنتر میردف در تاریخ 26 مارس 2010 در کنار خیابان شیخ محمد بن زاید افتتاح شده است . این مرکز یکی از بهترین مراکز خرید دبی است . این مرکز خرید مساحتی در حدود 196،000 متر مربع دارد و دارای 465 فروشگاه خرده فروشی می باشد . سیتی سنتر میردف مکانی برای خرید کل اعضای خانواده و همچنین سرگرمی آنهاست . این مرکز خرید سالانه در حدود 24 میلیون بازدید کننده را پذیراست . 

در سیتی سنتر میردف برندهای معتبری شعبه دارند . علاوه بر آخرین مدهای روز ، در این مرکز می توانید انواع لوازم منزل و لوازم التحریر را خریداری کنید . فروشگاه های عمده شامل سوپرمارکت کارفور ، Debenhams ، سنترپوینت ، Crate & Barrel ، ای مکس ، هوم سنتر ، Hamleys ، Decathlon و فرست فیتنس فرست در این مرکز خرید شعبه دارند .

مرکز خرید سیتی سنتر میردف دبی
مرکز خرید سیتی سنتر میردف در دبی

در سیتی سنتر علاوه بر خرید می توانید تا ساعتها سرگرم شوید . در این مرکز تفریحات هیجان انگیزی همچون بولینگ ، آی فلای و غواصی نیز وجود دارد . یک مرکز سرگرمی کودکان نیز وجود دارد که مورد استقبال خانواده ها می باشد . مجموعه سینمایی VOX که شامل اولین سینمای “ExtremeScreen” در امارات می باشد ، تجربه ای عالی برای میهمانانش فراهم می کند .  در این سنما آخرین فیلم های روز دنیا پخش می شود . 

سیتی سنتر میردیف دبی بیش از 80 رستوران و کافه دارد . رستورانها عبارتند از : عبدالوهاب ، یونو شیکاگو گریل ، ژاپنگو ، گزیابو .  

مرکز خرید سیتی سنتر میردف دبی
مرکز خرید سیتی سنتر میردف دبی

آدرس سیتی سنتر میردف 

دبی – منطقه میردف – جاده خیابان شیخ محمد بن زاید

 

دیدگاه های ارزشمند شما

سوال شما توسط کارشناسان لذت سفر پاسخ داده شده و از طریق پیامک اطلاع رسانی میشود

درج نظر یا سوال جدید
تهران خیابان مطهری ، نبش خیابان میرعماد ، پلاک ۱۹۱ کدپستی: ١۵۷۶۹۵۷۷۱۹
۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷
همین حالا تماس بگیرید