۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷
فروش تورهای مسافرتی

رستوران کرکز سوچی

امتیاز به مطلب

یکی از کارهایی که گردشگران قبل از سفر به سوچی و دیگر شهرهای توریستی بهتر است انجام دهند شناسایی رستوران ها و غذاخوری های مطابق با بودجه و شرایطشان است . بر طبق آمار سایت معتبر تریپ ادوایزر در سوچی بزرگ بیش از 1400 رستوران و گزینه غذاخوری وجود دارد که در ازای دریافت هزینه های زیاد ، متوسط ، مقرون به صرفه و ارزان انواع غذاها را سرو می کنند . رستوران کرکز سوچی CORKs Restaurant Sochi یکی از رستوران های خوب سوچی بزرگ است که در ناحیه مرکزی سوچی در خیابان Navaginskaya واقع شده است . رستوران کرکز در تمامی روزهای هفته باز بوده و پذیرای مراجعه کنندگان می باشد .

رستوران کرکز سوچی
رستوران کرکز سوچی

رستوران کرکز را می توان یکی از بهترین رستوران های سوچی دانست . این رستوران غذاهای بین المللی و اروپایی را در منوی خود جای داده و در قسمت بار نیز انواع نوشیدنی ها را ارائه می دهد . رستوران کرکز شهر سوچی در یک مرکز خرید 5 طبقه واقع شده است . نزدیک ترین ایستگاه اتوبوس به این رستوران ایستگاه هتل مسکو است که در فاصله 650 متری این رستوران سوچی قرار گرفته است . در این رستوران برای طبخ غذا از مواد اولیه سالم و تازه استفاده می شود که این امر بر کیفیت غذاهایی که در کرکز سرو می گردد می افزاید .

CORKs Wine Bar & Kitchen Sochi
CORKs Wine Bar & Kitchen Sochi

سرویس دهی در رستوران CORKs سوچی مناسب بوده و فضای ان آرام می باشد . این رستوران دارای یک تراس دنج است که حتی در زمستان ها نیز باز می باشد . در رستوران کرکز اینترنت وای فای نیز در دسترس می باشد .

 

مشخصات رستوران کرکز سوچی

  • آدرس رستوران کرکز سوچی : Navaginskaya St. 7/3, Sochi 354000, Russia
  • تلفن رستوران کرکز در سوچی : 9002521077 – 7+
  • وب سایت رستوران CORKs سوچی : http://corksbar.ru/
  • ساعت کاری رستوران کرکز CORKs سوچی : یک شنبه تا پنج شنبه از ساعت 12 ظهر تا 12 شب – جمعه ها و شنبه ها از ساعت 12 ظهر تا 1 بامداد
  • موقعیت رستوران کرکز سوچی : ناحیه مرکزی سوچی
  • سبک منوی رستوران کرکز روسیه : غذاهای اروپایی و بین المللی
رستوران CORKs سوچی
رستوران CORKs سوچی

دیدگاه های ارزشمند شما

سوال شما توسط کارشناسان لذت سفر پاسخ داده شده و از طریق پیامک اطلاع رسانی میشود

درج نظر یا سوال جدید
تهران خیابان مطهری ، نرسیده به سهروردی ، پلاک ۱۲۶
۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷
همین حالا تماس بگیرید