۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷
فروش تورهای مسافرتی

غواصی در آب ها اسرار آمیز کیش

غواصی از پرطرفدارترین و محبوب ترین تفریحات کیش می باشد. خلیج فارس با داشتن آبهای زلال و شفاف و همچنین ردیف های مرجانی برای غواصی بسیار مناسب می باشد. به همین خاطر بزرگترین مراکز آموزش غواصی در جزیره ی کیش واقع شده اند. همچنین اگر گردشگران تور کیش قصد دارند برای تفریح قواصی کنند نیاز به آموزش خاصی ندارند بلکه با 20 دقیقه آموزش می توانند این ورزش هیجان انگیز را تجربه کنند.

غواصی در آب ها اسرار آمیز کیش
غواصی در آب ها اسرار آمیز کیش

در قسمت های شرقی جزیره ی کیش به دلیل وجود عمق کم دریا و موجودات دریایی بی نظیر و زیبا گردشگران زیادی برای قواصی به سایت های شرقی می روند. اگر به غواصی علاقه مندید می توانید در دوره های آموزشی غواصی در کیش شرکت کنید. و یا در تورهای یک روزه قواصی که در هر زمان از سال برگزار می شودلذت این ورزش لمس کنید.

در ادامه معروف ترین سایت های قواصی کیش را نام می بریم.

سایت غواصی بیگ کورال کیش:

سایت بیگ کورال و ژوراسیک پارک که در شرق جزیره ی کیش قرار دارد. دارای ردیف های مرجانی و موجودات آبزی بسیار متنوع و زیبایی می باشد . در هنگام مد عمق دریا 6 متر و یا 8 متر می باشد و به هنگام جزر عمق دریا 5 متر می باشد. گردشگران می توانند با قایق های قواصی و یا مراکز قواصی جزیره به این سایت بروند.

غواصی در کیش برای بانوان
غواصی در کیش برای بانوان

سایت غواصی ساترن کرک کیش:

ساترن کرک کیش یکی از سایت های غواصی کیش می باشد که به دلیل دور بودن کمتر مورد استقبال قرار می گیرد. برای افراد مبتدی مناسب نمی باشد چرا که عمق دریا زیاد است و جریان آب شدید. در این سایت شکاف 22 متری تشکیل شده که موجودات زیبای دریایی مانند باراکودا، بلک تیپ و خفاش ماهیان به چشم می خورد.

غواصی در کیش قیمت
غواصی در کیش قیمت

سایت غواصی کشتی داما :

در سال 1384 یک کشتی باربری در شبهای پاییزی غرق شد و امروزه به یک زیستگاه مصنوعی برای موجودات دریایی تبدیل شده است. غواصان می توانند از طریق پنجره وارد این کشتی اسرار آمیز شوند این کشتی که به پهلوی راست خود خوابیده در عمق 30 متری قرار دارد. موجودات دریایی نظیر خفاش ماهیان، باراکودا ، انواع سنگسر، سرخو و نیز اژدرماهیان و مرجان های دریایی در این کشتی زندگی می کنند. و مکانی عالی برای آموزش غواصی برای کشتی های غرق شده می باشد.

غواصی در کیش عکس
غواصی در کیش عکس

سایت غواصی کلبه هور کیش:

این سایت که در دماغه غربی جزیره قرار دارد. مکانی مناسب برای زمان هایی است که بادهای شرقی غواصی را در قسمت شرقی کیش سخت می کند. در این قسمت که کف دریا صخره ای است دارای ابزیانی همچون هامور ، سرخو ، سنگسر ، انواع صدفها و لاکپشتها می باشد. این سایت دارای غار کوچکی می باشد که در هنگام مد عبور از ان بسیار هیجان انگیز است. عمق این منطقه 8 متر می باشد.

هزینه قواصی در کیش
هزینه قواصی در کیش

سایت غواصی کشتی یونانی کیش:

این سایت که کمتر مورد توجه است در هنگام وزش بادهای شرقی بسیار مناسب است. همچنین می توانید با اسنور کلینگ این منطقه را گشت بزنید. اسید آهن ناشی از زنگ زدگی این کشتی شن های اطراف آن را سرخ رنگ کرده است.

آموزش غواصی در کیش
آموزش غواصی در کیش

دیدگاه های ارزشمند شما

سوال شما توسط کارشناسان لذت سفر پاسخ داده شده و از طریق پیامک اطلاع رسانی میشود

درج نظر یا سوال جدید
تهران خیابان مطهری ، نبش خیابان میرعماد ، پلاک ۱۹۱ کدپستی: ١۵۷۶۹۵۷۷۱۹
۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷
همین حالا تماس بگیرید