۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷
فروش تورهای مسافرتی

پارک دریم ورلد بانکوک

پارک دریم ورلد بانکوک
امتیاز به مطلب

دریم ورلد بانکوک یک پارک تفریحی محبوب است که با فعالیت های گوناگون از جمله تفریحات آبی ، برفی و غواصی ساعتها مسافران تور بانکوک را سرگرم می کند . این پارک برای افراد 1 تا 21 ساله است . البته برخی از وسایل برای افراد بزرگتر نیز مناسب است .  پارک دریم ورلد بانکوک مکانی عظیم با آخرین سواری هایی هیجان انگیز است که در دنیای غرب انتظار دارید . 

پارک دریم ورلد بانکوک
پارک دریم ورلد بانکوک

معرفی بخش های پارک دریم ورلد بانکوک

خانواده ها به راحتی می توانند نیم روز در این پارک سرگرم شوند .  اتومبیلرانی ، یک عمارت خالی از سکنه برای کشف ، یک قایق سواری هیجانی ، شهر برفی که دمای آن هرگز بالاتر از -8 درجه سانتیگراد نمی رسد ، تورنادو و طوفان برای کسانی که چرخش و پرت شدن افراطی را دوست دارند ، غواصی ، قطار هوایی ، Raptor (رقص چرخش با موسیقی) و Somersaults نیز بسیار سرگرم کننده هستند . 

پارک دریم ورلد بانکوک
پارک دریم ورلد بانکوک

سواری های جالب مانند رپیدز آب ، گرند کانیون و سوپر اسپلش ، موشک فریبنده ، کوه فضایی ، فضایی بیگانه (فیلمهای 4D) ، موش سرعت ، قایقهای برقی ، قایق های سپر ، تاب غول پیکر و اتومبیلرانی را از دست ندهید . خانه فریب یا شبح زیاد ترسناک نیست ، اما به فرد بستگی دارد .

BEST PART Snow Town مورد علاقه کسانی است که هرگز زمستان را تجربه نکرده اند ، می توانند با اسکیمو ، ماموت ، گوزن باران عکس بگیرند و همچنین سعی کنید اسکیت از تپه برف به زمین (حدود 50 متر طول) را امتحان کنید .

پارک دریم ورلد بانکوک
پارک دریم ورلد بانکوک

در تعطیلات آخر هفته نمایش های حیوانات و اجرای هنرمندان خیابانی وجود دارد . این قسمت بسیار مورد توجه خانواده هاست . همچنین می توانید 10 فعالیت مفرح بانکوک را بخوانید تا درباره تفریحات بانکوک بیشتر بدانید . 

از ساعت 12:30 تا 130 دقیقه بعدش زمان ناهار بوفه است . انواع سالاد ، غذاهای محلی تایلندی ، نودل چینی ، مخلوط برنج ، کیک میوه و بستنی و .. باقیمت مناسب در اختیارتان قرار دارند . 

سعی کنید ساعت 10 صبح آنجا باشید . صرفا به این دلیل که زمان کافی برای تمام سواری ها داشته باشید . اگر در طی روزهای هفته بروید ، بهتر است زیرا تایلندی ها در آخر هفته به این شهربازی می روند و شلوغ است .

پارک دریم ورلد بانکوک
پارک دریم ورلد بانکوک

چگونه به شهربازی دریم ورلد برویم ؟

می توانید از ایستگاه قطار MoChit مستقیم با تاکسی در 20 دقیقه به دریم ورلد بروید . هزینه تاکسی در حدود 220 بات است .  همچنین می توانید با یک ون به فیوچر پارک بروید و از آنجا با تاکسی به دریم ورلد بروید . یا یک ون خصوصی کرایه کنید و مستقیما به پارک بروید .

قیمت دریم ورلد بانکوک

برای راحتی بیشتر می توانید تور شهربازی دریم ورلد بانکوک را تهیه کنید . هزینه یک روز کامل برای هر نفر 500 بات می باشد . این قیمت شامل ناهار بوفه و همه سواری های پارک است . اگر هم بدون تور بخواهید بروید قیمت بلیط دریم ورلد بانکوک برای بزرگسالان 250 بات و برای بچه ها 200 بات است . 

پارک دریم ورلد بانکوک
پارک دریم ورلد بانکوک

آدرس شهربازی دریم ورلد بانکوک 

62 Moo 1 , کیلومتر 7 جاده رانگ سیت اونکاراک , چانبوری

وب سایت : dreamworld.co.th

دیدگاه های ارزشمند شما

سوال شما توسط کارشناسان لذت سفر پاسخ داده شده و از طریق پیامک اطلاع رسانی میشود

درج نظر یا سوال جدید
تهران خیابان مطهری ، نبش خیابان میرعماد ، پلاک ۱۹۱ کدپستی: ١۵۷۶۹۵۷۷۱۹
۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷
همین حالا تماس بگیرید