۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷
فروش تورهای مسافرتی

پارک دریم ورلد بانکوک

دریم ورلد بانکوک یک پارک تفریحی محبوب است که با فعالیت های گوناگون از جمله تفریحات آبی ، برفی و غواصی ساعتها مسافران تور بانکوک را سرگرم می کند . این پارک برای افراد 1 تا 21 ساله است . البته برخی از وسایل برای افراد بزرگتر نیز مناسب است .  پارک دریم ورلد بانکوک مکانی عظیم با آخرین سواری هایی هیجان انگیز است که در دنیای غرب انتظار دارید . 

پارک دریم ورلد بانکوک
پارک دریم ورلد بانکوک

معرفی بخش های پارک دریم ورلد بانکوک

خانواده ها به راحتی می توانند نیم روز در این پارک سرگرم شوند .  اتومبیلرانی ، یک عمارت خالی از سکنه برای کشف ، یک قایق سواری هیجانی ، شهر برفی که دمای آن هرگز بالاتر از -8 درجه سانتیگراد نمی رسد ، تورنادو و طوفان برای کسانی که چرخش و پرت شدن افراطی را دوست دارند ، غواصی ، قطار هوایی ، Raptor (رقص چرخش با موسیقی) و Somersaults نیز بسیار سرگرم کننده هستند . 

پارک دریم ورلد بانکوک
پارک دریم ورلد بانکوک

سواری های جالب مانند رپیدز آب ، گرند کانیون و سوپر اسپلش ، موشک فریبنده ، کوه فضایی ، فضایی بیگانه (فیلمهای 4D) ، موش سرعت ، قایقهای برقی ، قایق های سپر ، تاب غول پیکر و اتومبیلرانی را از دست ندهید . خانه فریب یا شبح زیاد ترسناک نیست ، اما به فرد بستگی دارد .

BEST PART Snow Town مورد علاقه کسانی است که هرگز زمستان را تجربه نکرده اند ، می توانند با اسکیمو ، ماموت ، گوزن باران عکس بگیرند و همچنین سعی کنید اسکیت از تپه برف به زمین (حدود 50 متر طول) را امتحان کنید .

پارک دریم ورلد بانکوک
پارک دریم ورلد بانکوک

در تعطیلات آخر هفته نمایش های حیوانات و اجرای هنرمندان خیابانی وجود دارد . این قسمت بسیار مورد توجه خانواده هاست . همچنین می توانید 10 فعالیت مفرح بانکوک را بخوانید تا درباره تفریحات بانکوک بیشتر بدانید . 

از ساعت 12:30 تا 130 دقیقه بعدش زمان ناهار بوفه است . انواع سالاد ، غذاهای محلی تایلندی ، نودل چینی ، مخلوط برنج ، کیک میوه و بستنی و .. باقیمت مناسب در اختیارتان قرار دارند . 

سعی کنید ساعت 10 صبح آنجا باشید . صرفا به این دلیل که زمان کافی برای تمام سواری ها داشته باشید . اگر در طی روزهای هفته بروید ، بهتر است زیرا تایلندی ها در آخر هفته به این شهربازی می روند و شلوغ است .

پارک دریم ورلد بانکوک
پارک دریم ورلد بانکوک

چگونه به شهربازی دریم ورلد برویم ؟

می توانید از ایستگاه قطار MoChit مستقیم با تاکسی در 20 دقیقه به دریم ورلد بروید . هزینه تاکسی در حدود 220 بات است .  همچنین می توانید با یک ون به فیوچر پارک بروید و از آنجا با تاکسی به دریم ورلد بروید . یا یک ون خصوصی کرایه کنید و مستقیما به پارک بروید .

قیمت دریم ورلد بانکوک

برای راحتی بیشتر می توانید تور شهربازی دریم ورلد بانکوک را تهیه کنید . هزینه یک روز کامل برای هر نفر 500 بات می باشد . این قیمت شامل ناهار بوفه و همه سواری های پارک است . اگر هم بدون تور بخواهید بروید قیمت بلیط دریم ورلد بانکوک برای بزرگسالان 250 بات و برای بچه ها 200 بات است . 

پارک دریم ورلد بانکوک
پارک دریم ورلد بانکوک

آدرس شهربازی دریم ورلد بانکوک 

62 Moo 1 , کیلومتر 7 جاده رانگ سیت اونکاراک , چانبوری

وب سایت : dreamworld.co.th

دیدگاه های ارزشمند شما

سوال شما توسط کارشناسان لذت سفر پاسخ داده شده و از طریق پیامک اطلاع رسانی میشود

درج نظر یا سوال جدید
تهران خیابان مطهری ، نبش خیابان میرعماد ، پلاک ۱۹۱ کدپستی: ١۵۷۶۹۵۷۷۱۹
۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷
همین حالا تماس بگیرید