۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷
فروش تورهای مسافرتی

بازار درای بریج تفلیس گرجستان

کمتر گردشگری یافت می شود که به شهر یا کشوری سفر کند ولی سری به مراکز خرید و بازارهای آن نزند . تفلیس دارای مراکز خرید مدرن و بازارهای محلی متعددی است که با مراجعه به آن ها می توان خریدی مناسب و دلچسب داشت . بازار درای بریج تفلیس Dry Bridge Market Tbilisi یکی از گزینه های خرید پایتخت گرجستان است که غالبا در ان انواع سوغات گرجستان و صنایع دستی و هنری این سرزمین عرضه می گردد . مناسب بودن قیمت اجناس و اقلام موجود در درای بریج مارکت تفلیس موجب شده این بازار محلی و سنتی در تمامی روزهای هفته علی الخصوص در روزهای پایانی شلوغ و پر ازدحام باشد . اگر قصد دارید در سفر به تفلیس برای دوستان و آشنایان خود سوغاتی تهیه کنید حتما از بازار درای بریج گرجستان دیدن کنید .

بازار درای بریج تفلیس گرجستان
بازار درای بریج تفلیس گرجستان

بازار درای بریج به عنوان یکی از مراکز خرید تفلیس می تواند ساعت ها گردشگران را سرگرم سازد . درای بریج که از بازارها و مراکز خرید ارزان قیمت تفلیس به شمار می اید با 20 دقیقه پیاده روی از میدان آزادی در دسترس خواهد بود . این بازار سنتی تفلیس در تمامی روزهای هفته باز است البته اگر آب و هوا مساعد و خوب باشد . بهترین زمان برای بازدید از درای بریج تفلیس روزهای پایانی هفته است چرا که در این تایم تعداد فروشندگان و گردشگران زیاد شده و بر جنب و جوش و هیاهوی آن افزوده می شود . علاقه مندان به خرید همه روزه از ساعت 10 صبح تا 5 بعد از ظهر قبل از غروب آفتاب می توانند به درای بریج گرجستان مراجعه کنند .

Dry Bridge Market Tbilisi
Dry Bridge Market Tbilisi

اقلام موجود در بازار درای بریج تفلیس

گردشکران تور تفلیس برای رسیدن به این بازار سنتی حدود 20 دقیقه پیاده روی از میدان آزادی پیش رو دارند . در بازار درای بریج مارکت (فلی مارکت) غالبا سوغاتی های محلی و صنایع دستی گرجستان به فروش می رسند . از جمله اقلام و کالاهایی که در این بازار عرضه می گردد می توان به مواردی چون هنرهای دستی ، ظروف نقره ای و شیشه ای نقاشی ، صنایع دستی چوبی ، ظروف روسی ، مبلمان قدیمی روسی ، تابلو ، مدال های دوران شوروی ، زیورآلات نقره ، لوازم تزئینی ، رومیزی ، آکاردئون ، سماور و لوازم برقی ، فرش و گلیم ، مجسمه ، انواع خنجر و یادگاری هایی از دوران شوروی اشاره نمود . توجه داشته باشید که در بازار درای بریج مارکت تفلیس اجناس بر روی زمین چیده می شود لذا به راحتی می توان به ان ها دست زد و همه وسایل را از نزدیک دید .

ارزان ترین مراکز خرید تفلیس
ارزان ترین مراکز خرید تفلیس
مراکز خرید گرجستان
بهترین مراکز خرید تفلیس
لذت خرید در گرجستان
خرید در تفلیس گرجستان
قیمت اجناس در گرجستان
قیمت اجناس در گرجستان

دیدگاه های ارزشمند شما

سوال شما توسط کارشناسان لذت سفر پاسخ داده شده و از طریق پیامک اطلاع رسانی میشود

درج نظر یا سوال جدید
تهران خیابان مطهری ، نبش خیابان میرعماد ، پلاک ۱۹۱ کدپستی: ١۵۷۶۹۵۷۷۱۹
۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷
همین حالا تماس بگیرید