۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷
فروش تورهای مسافرتی

دبی پارک

دبی پارک بزرگترین مقصد تفریحی یکپارچه در خاورمیانه است . این پارک در جاده شیخ زاید واقع شده و در سال 2016 به طور رسمی افتتاح شده است . این پارک با وسعت بیش از 25 میلیون فوت مربع و بیش از 100 سواری باور نکردنی در فضای باز ، توانسته قلب های جوان را جذب کند .

دبی پارک
دبی پارک

بخش های دبی پارک 

دبی پارک به سه پارک تفریحی و یک پارک آبی در سطح جهانی شامل موشین گیت دبی ، پارک بالیوود ، لگولند دبی ، پارک آبی لگولند و منطقه ریورلند دبی و هتل لاپیتا که از امکانات این پارک هستند . اینجا مکانی است که شرق با غرب ملاقات می کند تا بهترین سرگرمی ها را به شما ارائه دهند . 

 

موشین گیت دبی : موشین گیت دبی بخشی از پارک های دبی و بزرگترین پارک با موضوع هالیوود می باشد . این پارک دارای 3 استودیوی هالیودی ، 27 جاذبه و سواری ، 15 سرگرمی مجازی ، 9 رستوران با مضمون هالیوود و 15 فروشگاه خرده فروشی می باشد . در اینجا می توانید با پر فروشترین فیلم های هالیوودی بیشتر آشنا شوید . 

دبی پارک
دبی پارک

پارک بالیوود : اکشن ، ماجراجویی ، عاشقانه ، کمدی ، موسیقی ، رقص ، عطر و طعم و احساسات با سبک بالیوود . جشن صنعت فیلم افسانه ای بمبئی در 5 منطقه با الهام از سینمای بالیوود ، لذت بردن از سرگرمی های زنده ، اجرای لحظات اکشن در فیلم ها را می توانید در بالیوود پارک تجربه کنید . این پارک با وسعت 1.7 میلیون فوت مربع ، اولین پارک با مضمون بالیوود در جهان است .  

دبی پارک
دبی پارک

مجموعه لگولند

لگولند دبی : لگولند یکی دیگر از بخش های دبی است که می تواند ساعتها بچه ها را سرگرم کند . این پارک با بیش از 40 سواری و تجسم ساخت و جاذبه های جذاب LEGO® راهی عالی برای یک روز سرگرم کننده برای خانواده های با کودکان 2 تا 12 ساله است . 

پارک آبی لگولند : با این پارک سرگرمی خانواده با کودکان زیر 12 سال تکمیل خواهد شد . این پارک تنها پارک در منطقه است که به خانواده ها با بچه های 2 تا 12 سال اختصاص دارد . بیش از 20 اسلید آب از جمله قایق سواری ، موج وساری ، استخر موج و … از ویژگی های ای پارک هستند .

دبی پارک
دبی پارک

ریورلند دبی : ریورلند دروازه پارک ها و استراحتگاه های دبی است . مضمون ، سرگرمی ، ناهار خوری و فروشگاه هایی که می توانید بدون خرید بلیط دسترسی داشته باشید ! این بخش از پارک دارای 4 منطقه است . روستای فرانسوی ، Boardwalk ، دروازه هند و شبه جزیره . بازدید از این مناطق رایگان است و از جاهایی است که حتما در سفر دبی باید دید . 

دبی پارک
دبی پارک

هتل لاپیتا دبی : لاپیتا هتلی 5 ستاره است که در قلب پارک های دبی واقع شده است . این هتل که با مضمونی پلینزی است ، دارای تم های پر جنب و جوش می باشد و الهام بخش مهمانان در تمام سنین می شود تا فرهنگ و میراث پلینزی را یاد بگیرند . هتل لاپیتا دبی دارای سوئیت ها و ویلا های چند طبقه است که با تلویزیون های صفحه تخت ، حمام ، وای فای رایگان و بالکن های خصوصی مجهز شده اند .  

دبی پارک
دبی پارک

ساعت کاری دبی پارک

  • پارک آبی لگولند : هر روز از ساعت 10 تا 18
  • لگولند دبی : شنبه تا چهارشنبه از ساعت 10 تا 18 ؛ پنجشنبه و جمعه از ساعت 10 تا 20
  • موشین گیت : هر روز از ساعت 11 تا 22
  • پارک بالیوود : هر روز از ساعت 16 تا 24

آدرس : دبی – منطقه جبل علی – جاده شیخ زاید – مقابل جبل علی پالم 

 

دیدگاه های ارزشمند شما

سوال شما توسط کارشناسان لذت سفر پاسخ داده شده و از طریق پیامک اطلاع رسانی میشود

درج نظر یا سوال جدید
تهران خیابان مطهری ، نبش خیابان میرعماد ، پلاک ۱۹۱ کدپستی: ١۵۷۶۹۵۷۷۱۹
۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷
همین حالا تماس بگیرید