۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷
فروش تورهای مسافرتی

فستیوال خرید دبی

یکی از زمان هایی که گردشگران زیادی تور دبی را انتخاب می کنند ، زمان برگزاری جشنواره های خرید است . جشنواره خرید دبی ، که با نام DSF شناخته می شود ، در واقع بهشتی برای خریداران است . تقریبا بیش از یک ماه، مراکز خرید دبی ، بازارها ، فروشگاه های خرده فروشی عمومی و مراکز تجارتی ، تخفیفات بزرگ و شگفت انگیزی را ارائه می دهند . همچنین مسابقاتی برگزار می شود و به محلی ها و گردشگران جوایزی داده می شود . فستیوال خرید دبی فرصت های متعددی برای دست یابی به آخرین مدها ، اسباب بازی ، مبلمان ، وسایل نقلیه ، جواهرات و … می باشد . 

فستیوال خرید دبی
فستیوال خرید دبی

درباره فستیوال خرید دبی

جشنواره خرید دبی از معروفترین جشنواره های خرید در جهان به شمار می ورد . افراد زیادی از سراسر جهان در زمان های برگزاری جشنواره ها ، راهی دبی می شوند تا بتوانند برندهای معروف جهانی را با قیمت پایین خریداری کنند . دوبار در طول سال جشنواره ها برگزار می شوند . جشنواره خرید تابستانی دبی و جشنواره خرید زمستانی دبی .

سالیان متمادی این جشنواره در فضاهای باز و با آتش بازی ها ، مسابقات و جوایز زیادی برگزار می شود . این رویداد پنج هفته ای نقش بسیار مهمی در سرگرمی خانواده ها و گردشگران دارد . این فستیوال اولین بار در سال 1996 برای ترویج تجارت در دبی توسط دولت آن برگزار شد و بعد از آن هر سال بر شکوه آن اضافه شد . به طوری که سالانه 3 میلیون نفر برای شرکت در این فستیوال ها به دبی سفر می کنند .

فستیوال خرید دبی
فستیوال خرید دبی

جشنواره خرید دبی 2018

فستیوال خرید دبی 2018 از 26 دسامبر آغاز شده و تا 27 ژانویه ادامه دارد .  در این فستیوال مشتریان می توانند از تخفیفات 25 تا 90 درصدی در مرکز خرید امارات ، مرکز شهر میردیف ، مرکز شهر دیره ، مرکز شهر برشا و … استفاده کنند . 

بهترین قسمت جشنواره که طرفداران زیادی دارد ، جوایز و سرگرمی هایی است که برای خریداران در نظر گرفته شده است . معمولا برای هر 300 درهم خرید ، مشتریان می توانند وارد قرعه کشی شده و جوایز شگفت انگیزی به ارزش 50 هزار دلار ، سکه های طلا ، ماشین های LX570  و لگزوس و انواع جواهرات برنده شوند . 

در طول جشنواره خرید ، برنامه های ویژه ای از جمله موسیقی ، تئاتر عروسکی ، آتش بازی ، برنامه های طنز و سیرک برگزار می شود . کارناوال های چینی ، ژاپنی ، روسی و عربی برنامه اجرا می کنند . همچنین برنامه هایی برای کودکان و خردسالان نیز در نظر گرفته می شود .  در کنار اینها فستیوال غذای دبی که در این فستیوال برگزار می شود ، طرفداران زیادی دارد . آشپزهای بین المللی از سراسر دنیا به دبی سفر کرده و مسابقات و کارگاه های آشپزی دایر می کنند . 

 

دیدگاه های ارزشمند شما

سوال شما توسط کارشناسان لذت سفر پاسخ داده شده و از طریق پیامک اطلاع رسانی میشود

درج نظر یا سوال جدید
تهران خیابان مطهری ، نبش خیابان میرعماد ، پلاک ۱۹۱ کدپستی: ١۵۷۶۹۵۷۷۱۹
۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷
همین حالا تماس بگیرید