۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷

هتل های دبی

دبی شهری است که روز به روز بر پیشرفت آن افزوده می شود . این شهر روزانه میزبان تاجران و گردشگران زیادی است . این شهر به خوبی توانسته است که جوابگوی این حجم از مسافران تور دبی باشد و از بابت اقامت آنها مشکلی نداشته باشد . در دبی هتل های زیادی با استاندارهای بالای جهانی وجود دارند که از امکانات بالایی برخوردارند . در ادامه با هتل های دبی و خدمات آنها آشنا خواهید شد . 

هتل های دبی
هتل های دبی

در دبی چه هتلی را انتخاب کنیم ؟

در سفر به دبی ابتدا هدف سفرتان را تعیین کنید و پس از آن برای انتخاب هتل اقدام کنید . به دلیل اینکه هزینه حمل و نقل در دبی بالاست ، بهتر است با توجه به مکان هتل ، آن را رزرو کنید . هتل های زیادی در دبی وجود دارد و اکثرا در مناطق ، جمیرا ، دیره ، بردوبی ، خیابان شیخ زاید و البرشا واقع شده اند . 

جمیرا منطقه ای بسیار لوکس در دبی می باشد که هتل های 5 ستاره دبی اکثرا در آنجا قرار دارند . هتل سوفیتل ، هتل قصر دبی و هتل گراسونور در منطقه جمیرا قرار دارند . پس اگر نمی خواهید بابت اقامت هزینه زیادی پرداخت کنید ، دور این منطقه را خط بکشید . 

اگر به سفر کاری رفته اید و یا قصد تجارت در دبی را دارید ، بهتر است در مرکز شهر اقامت کنید . منطقه دیره در مرکز دبی است. هتل لندمارک ، هتل رجنسی و هتل الغریر روتانا از هتل های دبی در منطقه دیره هستند . برای اقامت در هتل های دبی نزدیک مراکز خرید نیز این منطقه را برای اقامت انتخاب کنید . 

منطقه دیگری که به گردشگران پیشنهاد می شود ، بردبی می باشد . این منطقه که بسیار آرام است ، در غرب خور دبی واقع شده و منطقه تاریخی دبی می باشد  . هتل رز ریحان روتانا ، هتل وینچستر و هتل رافلز از هتل های خوب دبی در بردبی هستند . 

هتل های دبی
هتل های دبی با قیمت مناسب

قیمت هتل های دبی

عوامل مختلفی در تعیین نرخ هتل های دبی موثرند . موقعیت هتل ، درجه و کیفیت آن و امکانات و خدمات هتل از مهمترین این عوامل هستند . همچنین قیمت ارزر و فصل سفر نیز در قیمت هتل ها در دبی تاثیرگذارند . در قصول خلوت ، هتل ها تخفیفات خوبی می دهند . اگر قصد صرفه جویی در هزینه سفرتان را دارید ، قید هتل های 5 ستاره و هتل های 4 ستاره دبی را بزنید و به هتل های 3 ستاره دبی و هتل های 2 ستاره دبی فکر کنید . 

در ادامه لیست هتل های دبی را خواهید دید . 

 

بیشتر بخوانید
تهران خیابان مطهری ، نرسیده به سهروردی ، پلاک ۱۲۶
۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷
همین حالا تماس بگیرید