۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷

مراکز خرید دبی

امتیاز به مطلب

دبی به عنوان “شهر خرید در خاورمیانه” شهرت دارد . این شهر توانسته مسافران زیادی را به سمت خود جذب کند . کسانی که با شوق و اشتیاق به مراکز خرید رفته و با دیدن اینهمه غرور و زیبایی به وجد می آیند . در دبی معتبرترین برندها را می توانید با قیمت مناسب خریداری کنید . در ادامه با مهمترین مراکز خرید دبی آشنا خواهید شد . 

مراکز خرید دبی
مراکز خرید دبی

مراکز خرید دبی

با توجه به اینکه دبی تقریبا در نیمی از سال گرم است ، صنعت گردشگری دبی ، مراکز خرید این شهر را توسعه داده است و برای فصول خلوت سال تدابیری اندیشیده که در آن زمان هم گردشگران به دبی سفر کنند . امروزه دبی بهشتی برای عاشقان خرید است . گشت و گذار در مرکز خریدهای دبی ، تجربه ای تکرار نشدنی خواهد بود . 

در دبی ، 96 مرکز خرید وجود دارد که هر آنچه را که بخواهید می توانید تهیه کنید . انواع لباس ، زیورآلات ، کت و شلوار ، وسایل الکترونیکی ، ساعت ، عطر و … از اقلام بسیار محبوب در بین خریداران هستند . 

مراکز خرید در دبی بسیار پیشرفته هستند . جایی بیشتر از یک مکان برای خرید کردن . از امکانات این مراکز می توان به پارک ، سینما ، جاذبه های تفریحی و فرهنگی و … اشاره کرد . گردشگران تور دبی مخصوصا خانواده ها می توانند ساعتها در این مراکز سرگرم باشند . 

مراکز خرید دبی
مراکز خرید دبی ارزان

فستیوال های خرید دبی

دبی برای جذب گردشگران ، فستیوال های خرید برگزار می کند . در سال دو جشنواره خرید در دبی برگزار می شود . فستیوال تابستانی دبی و فستیوال زمستانی دبی . جشنواره تابستانی از تیر تا مرداد برگزار می شود و بیشتر بر آموزش ، سرگرمی و تفریح کودکان تمرکز دارد . جشنواره زمستانی دبی طرفداران زیادی دارد . در این فستیوال اجناس با کیفیت با قیمت بسیار مناسب به فروش می رسند . برندهای جهانی در این جشنواره تا 50 درصد تخفیف می خورند . 

 

مراکز خرید دبی

10 چیزی که باید در سفر به دبی بخرید

10 چیزی که باید در سفر به دبی بخرید

خرید کردن تقریبا دلیل اصلی برای همه بازدیدکنندگان از امارات است . مسافران تور دبی همیشه تمایل دارند که از مراکز خرید معروف خرید کنند . خارج از گردشگری ، دبی بهشت است . سخت سلیقه ها هیچوقت دست خالی از مراکز خرید دبی خارجی نمی شوند . امارات بدون شک بزرگترین مرکز خرید در سراسر جهان است . اما اینکه بدانید برای خرید بهتر است ...
10 تا از بهترین مراکز خرید دبی

10 تا از بهترین مراکز خرید دبی

اگر یک شهر در جهان وجود داشته باشد که به طور جدی به خرید توجه دارد ، آن دبی است . با توجه به آب و هوای گرم دبی و اینکه برخی روزها به بیش از 110 درجه فارنهایت می رسد ، برای توسعه گردشگری شهر ، جاذبه ها در بخش خرید بسیار زیاد شده است . معتبرترین برندهای جهانی در دبی شعبه دارند . ...
فستیوال خرید دبی

فستیوال خرید دبی

یکی از زمان هایی که گردشگران زیادی تور دبی را انتخاب می کنند ، زمان برگزاری جشنواره های خرید است . جشنواره خرید دبی ، که با نام DSF شناخته می شود ، در واقع بهشتی برای خریداران است . تقریبا بیش از یک ماه، مراکز خرید دبی ، بازارها ، فروشگاه های خرده فروشی عمومی و مراکز تجارتی ، تخفیفات بزرگ و شگفت انگیزی ...
خط ویژه دبی
۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۴ ۵ ۲

سفارتخانه امارات متحده عربی

سفارت امارات متحده عربی در تهران

نام سفیر : سیف محمد عبید الزعابی

آدرس : شهرک غرب - ايران زمين شمالي - پايين تر از بيمارستان بهمن - پلاک 2

تلفن : 42792000

فکس : 42792777

تهران خیابان مطهری ، نبش خیابان میرعماد ، پلاک ۱۹۱ کدپستی: ١۵۷۶۹۵۷۷۱۹
۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷
error: Content is protected !!
همین حالا تماس بگیرید