۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷

بلیط هواپیما دبی

دبی با رشد سریع و شخصیت جهانی ، به عنوان لاس وگاس خاورمیانه در نظر گرفته شده است . این شهر به عنوان یک مقصد مهم گردشگری در شرق میانه شناخته شده است . با توجه به تقاضای رو به رشد ، پروازهای زیادی بین دبی و ایران انجام می شود . شما به راحتی می توانید یک پرواز ارزان به دبی را خریداری کرده و از زیبایی های دبی لذت ببرید . فرودگاه بین المللی دبی در 4 کیلومتری شهر واقع شده است. این فرودگاه اصلی هواپیمایی امارات است . در ادامه اطلاعات کاملی درباره بلیط هواپیما دبی خواهید دید . 

بلیط هواپیما دبی
بلیط هواپیما دبی

ایرلاین های دبی

پروازهای دبی به وسیله ایرلاین های مختلفی بصورت مستقیم و غیر مستقیم – سیستمی و چارتری انجام می شود . امارات ، فلای دبی ، ماهان ، ایران ایر ، قشم ایر ، آسمان و کاسپین پروازهای مستقیم به دبی دارند . بلیط دبی از اصفهان ، بلیط دبی از شیراز  ، بلیط دبی از مشهد ، بلیط دبی از اهواز ، بلیط دبی از تبریز ، بلیط دبی از زاهدان ، بلیط دبی از کرمانشاه ، بلیط دبی از همدان ، بلیط دبی از ساری ، بلیط دبی از بوشهر و بلیط دبی از کیش نیز دایر می باشند .

بلیط هواپیما دبی ارزان
بلیط هواپیما دبی ارزان

قیمت بلیط هواپیما دبی

نرخ بلیط دبی به عوامل مختلفی بستگی دارد . از مهمترین عوامل ایرلاین است . با توجه به اینکه پروازهای متعددی به دبی انجام می شود . کلاس های مختلف پرواز هزینه های متفاوتی دارند . ماهان و امارات از ایرلاین های محبوب هستند و مسلما بلیط هواپیما دبی ماهان و امارات قیمت بالاتری دارند . 

همچنین اگر شما بلیط سیستمی خریداری کنید ، قیمت بالاتری از بلیط چارتری دبی باید پرداخت کنید . زیرا بلیط سیستمی دبی قابلیت تغییر و کنسلی دارد .

از دیگر عوامل موثر می توان به نرخ ارز و فصل سفر اشاره کرد . در زمان هایی همچون کریسمس ، نوروز ، جشنواره های دبی و فصول غیر از تابستان ، قیمت بلیط دبی بالاتر می باشد . بنابراین سعی کنید از ماه ها قبل تور دبی را خریداری کنید . 

 

خط ویژه دبی
۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۴ ۵ ۲

سفارتخانه امارات متحده عربی

سفارت امارات متحده عربی در تهران

نام سفیر : سیف محمد عبید الزعابی

آدرس : شهرک غرب - ايران زمين شمالي - پايين تر از بيمارستان بهمن - پلاک 2

تلفن : 42792000

فکس : 42792777

تهران خیابان مطهری ، نبش خیابان میرعماد ، پلاک ۱۹۱ کدپستی: ١۵۷۶۹۵۷۷۱۹
۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷
همین حالا تماس بگیرید