۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷
فروش تورهای مسافرتی

رستوران ایروان سنت پترزبورگ

امتیاز به مطلب

در سنت پترزبورگ ، پایتخت شمالی روسیه بیش از 9 هزار رستوران و گزینه غذاخوری وجود دارد که برخیشان در زمینه سرو غذاهای محلی و برخی دیگر در زمینه طبخ و سرو غذاهای دیگر ملل فعالیت می کنند . معمولا رستوران هایی که منوی خود را به غذاهای یک کشور و منطقه اختصاص می دهند سعی می کنند نام و همچنین دکوراسیون و طراحی داخلی شان نیز با آن کشور مطابق باشد . یکی از رستوران های خوب سنت پترزبورگ که نام و دکوراسیونش با غذاهایی که سرو می کند هماهنگ است رستوران ایروان سنت پترزبورگ Erivan Restaurant St Petersburg می باشد . رستوران ایروان انواع غذاهای سنتی ارمنستان را در فضایی زیبا و آرام ارائه می دهد . رستوران Erivan سنت پترزبورگ از یک شنبه تا شنبه پذیرای مراجعه کنندگان و علاقه مندان به غذاهای ارمنی می باشد .

رستوران ایروان سنت پترزبورگ
رستوران ایروان سنت پترزبورگ

رستوران ایروان یکی از رستوران های معروف سنت پترزبورگ برای سرو غذاهای ارمنی است . این رستوران در پشته رودخانه فونتانکا واقع شده و در منوی خود علاقه بر غذاهای ارمنی گزینه های قفقازی و اروپای شرقی را نیز جای داده است . در رستوران ارمنی ایروان همه چیز از مبلمان اصیل بلوطی تا بست دستمال ها توسط صنعتگران ارمنی ساخته شده اند . این رستوران از دکوراسیون سنتی ارمنی برخوردار می باشد . گردشگران تور سنت پترزبورگ تیر در این رستوران می توانند با بخشی از فرهنگ ، صنایع دستی ، آداب و رسوم ارمنی آشنا شوند . لازم به ذکر است که با توجه به سرویس دهی خوب ، فضای جذاب و کیفیت غذاها ، قیمت غذاهای این رستوران مناسب می باشد .

Erivan Restaurant St Petersburg
Erivan Restaurant St Petersburg

رستوران ایروان دارای 3 سالن است که هر یک دارای یک چهره خاص می باشند . سالن کوچک قومی بوده و دیوارهای آن با فرش های دستباف ، پارچه های تزئینی و … پوشانده شده است . سالن بزرگ کمی سبک اروپایی داشته و سالن وی آی پی آن با ظرفیت 12 نفر برای سرو یک شام آرام در کنار خانواده ، بستگان و دوستان و همچنین مکالمات محرمانه مناسب می باشد . قیمت غذاهای رستوران ایروان روسیه عبارت است از : استارترهای سرد از 105 روبل ، سالادها از 140 روبل ، استارترهای گرم از 115 روبل ، سوپ ها از 140 روبل ، غذای اصلی از 160 روبل و دسرها از 70 روبل . از روز دوشنبه تا شنبه از ساعت 8 شب در این رستوران سنت پترزبورگ موسیقی زنده اجرا می شود .

معروف ترین رستوران های روسیه
معروف ترین رستوران های سنت پترزبورگ

مشخصات رستوران ایروان سنت پترزبورگ

  • آدرس رستوران ایروان سنت پترزبورگ : 191011, Fontanka river embankment, 51, Sankt-Peterburg, Russia, 191023
  • تلفن رستوران ایروان در سنت پترزبورگ : 8123105153 – 7+
  • وب سایت رستوران Erivan سنت پترزبورگ : http://erivan.ru/en/
  • ساعت کاری رستوران ایروان سن پترزبورگ : همه روزه از ساعت 12 ظهر تا 12 شب
  • سبک غذاهای رستوران ایروان شهر سنت پترزبورگ : غذاهای ارمنستانی
  • نزدیک ترین ایستگاه مترو به رستوران ارمنی ایروان سنت پترزبورگ : ایستگاه Gostiny Dvor
رستوران های ارمنی روسیه
رستوران های ارمنی سنت پترزبورگ
رستوران ارمنی ایروان روسیه
رستوران ارمنی ایروان سنت پترزبورگ
بهترین رستوران های سنت پترزبورگ برای سرو غذای ارمنی
بهترین رستوران های سنت پترزبورگ برای سرو غذای ارمنی

دیدگاه های ارزشمند شما

سوال شما توسط کارشناسان لذت سفر پاسخ داده شده و از طریق پیامک اطلاع رسانی میشود

درج نظر یا سوال جدید
تهران خیابان مطهری ، نرسیده به سهروردی ، پلاک ۱۲۶
۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷
همین حالا تماس بگیرید