۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷
رزرو آنلاین بلیط هواپیما

در سفر به چین از پاریس و برج ایفل هم دیدن کنید

در سفر به چین از پاریس و برج ایفل هم دیدن کنید
امتیاز به مطلب

شاید باورش سخت باشد که در چین بتوانید جایی را پیدا کنید که کاملا شبیه به پاریس می باشد .  برج ایفل پارک ها و ساختمان های اطراف آن همگی شبیه به پاریس می باشد . این شهر حدود 10 سال پیش ساخته شده و اگر در آن عکس بیندازید هیچ کس متوجه تفاوتش با پاریس واقعی نمی شود. چینی ها آرزوی پاریس گری را فراهم کرده اند و دیگر نیاز نیست با پرداخت هزینه های بالا به پاریس سفر کنید چراکه این شهر به طور کامل شبیه به پاریس می باشد. در تور چین تابستان شرکت کنید و این شهر را از نزدیک ببینید.

در سفر به چین از پاریس و برج ایفل هم دیدن کنید
در سفر به چین از پاریس و برج ایفل هم دیدن کنید


در عکس از برج ایفل را مشاهده می کنید که یکی از آنها برج ایفل واقعی و دیگری برج ایفل کپی شده در چین می باشد . با دیدن اطراف برج ایفل متوجه می شوید که کمی با هم تفاوت دارد . شهر پاریس در چین در منطقه ی  تیاندوچنگ (Tianducheng)  که حومه ی شهر هانگزو می باشد قرار دارد . در دنیا کپی بناهای مختلف فراوان وجود دارد اما این نمونه با بقیه متفاوت است . شهر تیاندوچنگ در سال 2007 تاسیس شد که شهری لوکس می باشد که همه جای آن شبیه به پاریس است . برج ایفل در این شهر یک سوم برج ایفل واقعی می باشد حدود 100 متر است .

توصیه می کنیم مطلب حقایقی جالب در مورد کشور اسرار آمیز چین را نیز مطالعه کنید .

در سفر به چین از پاریس و برج ایفل هم دیدن کنید
در سفر به چین از پاریس و برج ایفل هم دیدن کنید


خیلی ها عاشق سفر به پاریس و عکس گرفتن با برج ایفل می باشند . اما هزینه های سفر به اروپا برایشان گران تمام می شود . می توانید با سفر به چبن با یک تیر دو نشان بزنید . وقتی وارد این منطقه می شوید برج ایفل چشمتان را می گیرد که تفاوت چندانی با نمونه ی واقعی ندارد . این برج زیبا شبها نورپردازی می شود و مراسم شاد در اطراف آن برگزار می شود و ساکنان این شهر اطراف آن جمع می شوند که بسیار تماشایی می باشد . رستوران ها و ساختمان های اطراف برج دقیقا همانند بلوار پاریس می باشند . پارک ایجاد شده در این منطقه و کاخ واقع در آن دقیقا شبیه به کاخ ورسای پاریس می باشد و برای عکس های عروسی بسیار پرطرفدار شده است .

در سفر به چین از پاریس و برج ایفل هم دیدن کنید
در سفر به چین از پاریس و برج ایفل هم دیدن کنیدچند سال پیش یک عکاس پاریسی به این شهر رفته و از جای جای این شهر عکاسی کرده و عکس ها را کنار عکس های پاریس واقعی قرار داده تا گردشگران بتوانند شباهت ها و تفاوت های آن را ببینند . در این مطلب عکس هایی که در سمت چپ می باشد پاریس فیک و عکس های در سمت راست پاریس واقعی است . البته فقط ظاهر این شهر شبیه به پاریس می باشد سبک زندگی مردم این منطقه چینی است . و غذاهای موجود در رستوران های آن غذاهای چینی می باشد نه غذاهای فرانسوی .

در سفر به چین از پاریس و برج ایفل هم دیدن کنید
در سفر به چین از پاریس و برج ایفل هم دیدن کنیدبه طور کلی مردم چین به معماری اروپایی علاقه مندند اما نسبت به منطقه تیاندوچمگ (شهر آسمان) علاقه ای نشان نمی دهند . شهر پاریس روزانه گردشگران زیادی را به خود جذب می کند اما کپی شهر زیاد طرفدار ندارد و بیشتر مردم محلی از ان بازدید می کنند . در بین همه ی جاذبه های شهر آسمان بیشتر برج ایفل طرفدار دارد. حدود 4 سال پیش پروزه ی شهر اسمان با شکست موجه شد چرا که کسی آپارتمان های آن را خریداری نمی کرد و مانند شهر ارواح شده بود اما در سال 2و17 ورق برگشت و جمعیت این شهر افزایش یافت و به 30 هزار نفر رسید . پاریس تنها شهر کپی شده در چین نمی باشد بلکه مردم چین شهر انگلیس و ونیز ایتالیا را هم کپی کرده اند .

دیدگاه های ارزشمند شما

سوال شما توسط کارشناسان لذت سفر پاسخ داده شده و از طریق پیامک اطلاع رسانی میشود

درج نظر یا سوال جدید
تهران خیابان مطهری ، نبش خیابان میرعماد ، پلاک ۱۹۱ کدپستی: ١۵۷۶۹۵۷۷۱۹
۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷
error: Content is protected !!
همین حالا تماس بگیرید