۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷
فروش تورهای مسافرتی

لیست مراکز خرید معروف دهلی نو

شهر دهلی و مناطق اطراف آن که NCR را تشکیل می دهد، پر از مراکز خرید و بازارهاییست که تجربه خرید در سطح جهانی برای گردشگران تور دهلی رقم می زند. بازارهای دهلی انواع برندهای داخلی و خارجی مثل نایک، آدیداس، پانتالون، بنتون، وودلند و یو اس پولو را ارائه می کنند. این بازارها به جز تجربه خرید ، رستورانهای فوق العاده ای هم دارد. همچنین میتوانید در بهترین سینماهای زنجیره ای هند به تماشای فیلم بنشینید . لیست مراکز خرید معروف دهلی نو را در اینجا به شما معرفی می کنیم:

 

مرکز خرید دی ال اف ایمپوریو

دلف ایمپوریو واقع در وسنت کونج یکی از معروف ترین بازارها نه تنها در دهلی بلکه در سراسر هند می باشد. همچنین یکی از گران ترین و لوکس ترین مراکز خرید کشور هند به شمار می رود. این پاساژ با ارائه برندهای معروف ، تجربه ای منحصر به فرد از خرید برای شما رقم می زند. در اینجا 170 برند وجود دارد که 75 تای آن برند بین المللی می باشد. هزینه ورود به اینجا 500 روپیه و بالاتر است.

آدرس:خیابان نلسون ماندلا، وسنت کونج، دهلی نو

بازار دی ال اف ایمپوریو
DLF emporio

 

بازار ای دی ام

بازار ای دی ام در کوشامبی، قاضی آباد، در نزدیکی ایستگاه اتوبوس آناند ویهار دهلی قرار دارد. مثل سایر مراکز خرید دهلی نو ، امکانات خرید متنوعی ارائه می کند و انواع برندهای داخلی و خارجی را به فروش می رساند. غذاخوریهای زیادی هم داخل پاساژ ای دی ام وجود دارد.

آدرس: پلات شماره 1، خیابان قاضی پور، کوشامبی، چاداری چاران سین مارگ، قاضی آباد

مرکز خرید ای دی ام در دهلی
EDM mall

 

بازار پسیفیک

بازار پسیفیک در نزدیکی باغ تاگور در دهلی نو، تجربه ای عالی از خرید، تفریح و سرگرمی ارائه می کند. این بازار 130 برند ملی و بین المللی ارائه می کند و به راحتی با حمل و نقل عمومی قابل دسترسی ست.

آدرس: باغ تاگور، خیابان نجفگار، ایستگاه مترو سوبهاش ناگار، دهلی نو

مرکز خرید پسیفیک دهلی
Pacific mall

 

مرکز خرید دی ال ف پرومند

دی ال اف پرومند یکی از معروف ترین بازارهای دهلی نو در خیابان نلسون ماندلا واقع در قلب وسنت کونج در نزدیکی بازارهای دیگر مثل دی ال اف ایمپوریو، و بازار امبینس می باشد. جاذبه اصلی آن بوتیک های لباس، سینما، آبگرم، سوغات فروشی ها و کتابفروشی ها هستند.

آدرس: نلسون ماندلا مارگ، بازارهای وسنت کونج، دهلی نو

مرکز خرید دی ال ف پرومند
DLF promenade

 

بازار شیپرا

این بازار الهام گرفته از معماری کلاسیک رومی، یکی از بزرگترین مراکز خریدی ست که تجربه ای به یاد ماندنی از خرید 100 برند داخلی و خارجی و مراکز تفریحی رقم می زند. واقع در بازار ایندیرا پورام بهترین سینماها، غذاخوری، آمفی تئاتر و پارکینگ با ظرفیت 1000 اتومبیل را رائه می کند.

آدرس: وایبهاو خاند، ایندیراپورام، قاضی آباد

بازار شیپرا در دهلی نو
Shipra Mall

دیدگاه های ارزشمند شما

سوال شما توسط کارشناسان لذت سفر پاسخ داده شده و از طریق پیامک اطلاع رسانی میشود

درج نظر یا سوال جدید
تهران خیابان مطهری ، نبش خیابان میرعماد ، پلاک ۱۹۱ کدپستی: ١۵۷۶۹۵۷۷۱۹
۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷
همین حالا تماس بگیرید