۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷
فروش تورهای مسافرتی

بازار شناور بانکوک تایلند

یکی از محبوب ترین چیزهایی که در بانکوک می توانید انجام دهید ، بازدید از یک بازار شناور است . بازار شناور نوعی بازار سنتی در تایلند است که کالاها در قایق به فروش می رسند . بنابراین آب نقش مهمی در زندگی روزمره مردم خواهد داشت . البته امروزه بازار شناور بانکوک در کنار فعالیت مردمان آن شهر ، جنبه توریستی نیز دارد . در بانکوک بازارهای شناور زیادی وجود دارد که در ادامه به آنها پرداخته ایم . 

بازار شناور بانکوک
بازار شناور بانکوک

بازار شناور بانکوک تایلند

با توجه به شبکه گسترده ای از کانال ها و آبراه ها ، در بانکوک بازارهای شناور زیادی وجود دارد . مردم بانکوک کالاهایشان را در قایق گذاشته و به فروش می رسانند . بازدید از یک بازار شناور می تواند برای گردشگران تور بانکوک بسیار جالب باشد . بسیاری از محلی ها در تعطیلات آخر هفته به بازار شناور می روند ، بنابراین اگر می خواهید در آرامش بیشتری از این بازار بازدید و خرید کنید ، بهتراست در طول هفته بروید . 

بازار شناور دامنوئن سادواک ، بانگ‌ خو ویانگ و Khlong Lat Mayom از محبوب ترین بازارهای شناور در بانکوک هستند . بازار شناور Khlong Lat Mayom در منطقه ای سرسبز در حومه شهر قرار دارد و غذا به فراوانی یافت می شود . بیشتر مردم برای خرید مواد غذایی ، میوه و سبزیجات تازه به بازارهای شناور بانکوک می روند .

 

بازار شناور دامنوئن سادواک بانکوک

بازار شناور بانکوک
بازار شناور بانکوک

بازار Damnoen Saduak از معروفترین مراکز خرید بانکوک است . این بازار در صد کیلومتری بانکوک قرار دارد و در آنجا انواع میوه ها و سبزیجات ، انواع غذاهای تایلندی که با مواد تازه تهیه شده اند ، انواع سوغاتی از جمله عروسک ، کیف و کلاه و … به فروش می رسد . این بازار فرصت های بی نظیری را برای گردشگران فراهم کرده است . به دلیل اینکه این بازار با بانکوک در حدود یک ساعت فاصله دارد ، بهتراست تور بازار شناور را از هتل محل اقامتتان تهیه کنید . تورها صبح زود با ون به سمت Samut Songkram حرکت می کنند . در این تور راهنمایان تور نیز شما را همراهی کرده و در مورد بازار به زیان انگلیسی توضیح می دهند . این تور معمولا 6 ساعت طول می کشد . 

 

بازار شناور بانگ خو ویانگ بانکوک 

بازار شناور بانکوک
بازار شناور بانکوک

یکی از بهترین بازارهای شناور در بانکوک ، Bang Khu Wiang می باشد که مختص به محصولات کشاورزی است . در این بازار میوه و سبزیجات تازه به فروش می رسد . از اسکله Bang Kruai سوار قایق شوید و 10 دقیقه ای به این بازار برسید . البته با تاکسی و توک توک نیز می توانید به این بازار بروید . ولی هزینه حمل و نقل تان زیاد می شود . به دلیل اینکه ساعت کار این بازار از ساعت 4 تا 8 صبح می باشد ، گردشگران خیلی کمی را در آنجا خواهید دید مگر کسانی که سحرخیز هستند و می خواهند از این بازار خیلی سنتی بازدید کنند . بازدید از این بازار را به شما توصیه می کنیم . 

 

 

دیدگاه های ارزشمند شما

سوال شما توسط کارشناسان لذت سفر پاسخ داده شده و از طریق پیامک اطلاع رسانی میشود

درج نظر یا سوال جدید
تهران خیابان مطهری ، نبش خیابان میرعماد ، پلاک ۱۹۱ کدپستی: ١۵۷۶۹۵۷۷۱۹
۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷
همین حالا تماس بگیرید