۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷
فروش تورهای مسافرتی

ساخت بزرگترین شهر جنگلی در گوانجو

مسئولان در کشور چین بخاطر آلودگی هوا و مقابله با آن تصمیم به ساخت شهر جنگلی دارند . این منطقه سرسبز زیباترین چشم انداز ها را در شهر سرسبز گوانجو به نمایش خواهد گذاشت . در ادامه توضیحات بیشتری در مورد این پروژه عظیم خواهیم داد.

ساخت بزرگترین شهر جنگلی در گوانجو
ساخت بزرگترین شهر جنگلی در گوانجو


معمار مشهور ایتالیایی به نام استفانو بوئری قرار است پروژه ساخت این شهر جنگلی را در دست بگیرد . این طراح قبلا پروژه های مشابه مانند دو آسمان خراش جنگلی را با موفقیت پشت سر نهاده است . قرار است این پروژه در شهر لیوجو گوانجو ایجاد شود . قرار است 40 هزار درخت و یک ملیون گیاه در نوع های مختلف در مکان های مختلف این شهر کاشته شود . این گیاهان باعث تبدیل 10 هزار تن گاز دی اکسید کربن و 57 تن آلاینده به 900 تن اکسیژن می شوند. و محیط را آری از هر گونه آلودگی می کنند. این شهر در آینده به یکی از معروف ترین دیدنی های گوانجو تبدیل خواهد شد .

ساخت بزرگترین شهر جنگلی در گوانجو
ساخت بزرگترین شهر جنگلی در گوانجو

یکی از مدرن ترین روش ها برای مقابله با آلودگی هوا ایجاد شهر جنگلی است . این روش در واقع مدرن ترین شیوه برای از بین بردن آلودگی هوا می باشد . به دلیل گرم شدن هوا به مروز زمان در اینده مسئولان شهر های بزرگ به ساختن شهر های جنگلی تمایل پیدا می کنند. این شهر ها علاوه بر امکانات مدرن و سازه های باکیفیت و شیک بسیار زیبا هستند به هر گوشه ای که خیره می شوید گل و گیاه خواهید دید و از هوای مطبوع لذت خواهید برد.

دیدگاه های ارزشمند شما

سوال شما توسط کارشناسان لذت سفر پاسخ داده شده و از طریق پیامک اطلاع رسانی میشود

درج نظر یا سوال جدید
تهران خیابان مطهری ، نبش خیابان میرعماد ، پلاک ۱۹۱ کدپستی: ١۵۷۶۹۵۷۷۱۹
۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷
همین حالا تماس بگیرید