۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷
فروش تورهای مسافرتی

دیدنی های رایگان کوالالامپور

جاذبه های گوالالامپور بسیار فراوان است. به دلیل قرار گرفتن تمدن های گوناگون در کنار یکدیگر آثار تاریخی متنوع از فرهنگ های گوناگون در این شهر وجود دارد. اگر برای سفر خود تور مالزی را انتخاب کرده اید و مایلید هزینه های خود را کاهش دهید می توانید از این جاذبه ها دیدن کنید و سفری هیجان انگیز و کم خرج را تجربه کنید.

برج‌های دوقلوی پتروناس

از مهم ترین جاذبه های کوالالامپور برج‌های دوقلوی پتروناس می باشد که بزرگترین برج های دوقلوی جهان است. ارتفاع آن 451 متر و دارای 88 طبقه و 78 آسانسور جداگانه می باشد. گردشگران برای تفریح و تجار برای تجارت به این برج ها می روند. در این برج پل آسمان قرار دارد که وصل کننده ی این دو برج به هم می باشد گردشگران هر روز برای رد شدن از پل بلیط تهیه می کنند و صف می کشند. همچنین از دیگر دیدنی های این برج می توان به موزه مدرن Petrosains، ارکستر فیلارمونیک و مرکز خرید Surya KLCC اشاره کرد.

تصاویری از کوالالامپور
تصاویری از کوالالامپور

معبد باتوکیو، کوالالامپور

یکی از معروف ترین معابد کوالالامپور که بازدید از آن رایگان است. و گردشگران تور کوالالامپور را به خود جذب کرده معبد باتوکیو می باشد. این معبد که متعلق به 400 میلیون سال پیش است . در نزدیکی رودخانه باتو و در پشت تپه باتو قرار دارد. و یکی از معروف ترین معابد هندی ها در خارج از کشور هندوستان است. در نزدیکی این معبد غارهای فراوانی وجود دارد به همین دلیل به معبد غارهای باتو شهرت دارد .برای بازدید از 3 غار اصلی باید 272 پله را طی کنید.

مناطق دیدنی کوالالامپور
مناطق دیدنی کوالالامپور

بازار مرکزی

یکی از قدیمی ترین بازار های کوالالامپور می باشد که از سال 1888 افتتحاح شده . در این بازار صنایع دستی مالزی عتیقه جات و سوغاتی و لباس پیدا می شود. که به مکانی توریستی برای گردشگران تبدیل شده است. این بازار نه فقط برای خرید بلکه برای گردش نیز بسیار مناسب است. و همچنین دارای رستورانهایی ا غذاهای مالایی می باشد.

گردش در کوالالامپور
گردش در کوالالامپور

بازدید از مسجد

دین غالب مالزیایی ها اسلام است و در سراسر کوالالامپور مساجد بزرگ و فراوانی وجود دارد. برخی از این مساجد معماری بسیار زیبا تماشایی دارند.  نمونه ای از ان مسجد Jamek است که از قدیمی ترین مساجد مالزی می باشد. که معماری آن موریتانیائی است و یا مسجد Negara  . و مسجد  ملی که دارای 48 گنبد فرعی و یک گنبد اصلی بسیار زیبا می باشد . همچنین مساجد شهر پوتراجایا نیز دارای معماری خیره ککنده و جذابی می باشد.

جاهای دیدنی کوالالامپور
جاهای دیدنی کوالالامپور

 

 

قدم زدن در کنار دریاچه

می توانید در کنار دریاچه کوالالامپور که دقیقا در مرکز شهر قرار دارد و وسعت آن به 93 هکتار می رسد قدم بزنید و از تماشای انواع درختان و گیاهان زیبا و فضای سرسبز لذت ببرید. همچنین با دیدن انواع حیوانات اهلی مانند آهو و گوزن هیجان زده شوید. همچنین در انتهای شمالی دریاچه آبشارهای زیبا و نیز بنای یادبود مالزی وجود دارد.

دیدنی های رایگان کوالالامپور
دیدنی های رایگان کوالالامپور

اینها تنها بخشی از جاذبه های رایگان کوالالامپور می باشد.

دیدگاه های ارزشمند شما

سوال شما توسط کارشناسان لذت سفر پاسخ داده شده و از طریق پیامک اطلاع رسانی میشود

درج نظر یا سوال جدید
تهران خیابان مطهری ، نبش خیابان میرعماد ، پلاک ۱۹۱ کدپستی: ١۵۷۶۹۵۷۷۱۹
۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷
همین حالا تماس بگیرید