۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷
فروش تورهای مسافرتی

جشن ماه کامل سامویی

در سامویی شب زنده داری های باشکوهی در محبوب ترین هتل های تفریحی ، سواحل چاونگ و لامای برگزار می شود اما برای برخی تایلندی ها جشن اصلی ، فول مون است که در کو فنگان اجرا می شود . جشن ماه کامل سامویی هر ماه بین 3 هزار تا 10 هزار نفر را به کو فنگان می کشاند . کو فنگان جزیره ای در 12 کیلومتری شمال سامویی است که میزبان جشن ماه کامل تایلند می باشد . در سفر با تور سامویی طوری برنامه ریزی کنید که در زمانی که ماه کامل می شود در آنجا باشید و بتوانید از یکی از جشن های دیدنی و جذاب لذت ببرید . 

جشن ماه کامل سامویی
جشن ماه کامل سامویی

تاریخچه جشن ماه کامل سامویی

اولین جشن ماه کامل در سال 1988 در یک مجتمع مسکونی ​​در ساحل برای تشکر از حدود 20 تا 30 مسافر برگزار شد . این جشن بصورت دهان به دهان شهرت یافت تا اینکه در حال حاضر میزبان هزاران نفر در ماه است . 

موفقیت ماه جشن ماه کامل باعث به وجود آمدن جشن نیمه کامل ، ماه جدید و دیگر جشن ها شد . در اواخر سال 2014 جز جشن ماه کامل بقیه جشن ها ممنوع شد اما تا اکتبر 2014 به صورت مخفیانه دیگر جشن ها برگزار می شدند . در 5 آوریل 2015 برای جلوگیری از آلودگی صوتی برای ساکنان جزیره ، به طور کامل دیگر جشن ها ممنوع شد . اما پس از آن برای جذب گردشگران جشن های دیگر مجددا آزاد شد . 

جشن ماه کامل سامویی
جشن ماه کامل در سامویی

جشن فول مون سامویی چگونه است ؟

حزب کامل ماه در فیلم هایی مانند The Beach ، Last Stop for Paul به شهرت رسید . این جشن هر ماه برگزار می شود .  جاذبه های آن شامل آتش بازی ، نوشیدنی های فراوان و پخش موسیقی و … است . این حزب در بسیاری از بارهای ساحلی برگزار می شود . اگرچه در این جشن مواد مخدر مصرف می شود اما پلیس مخفی در این جشن حاضر است و در صورت مصرف مواد مخدر گزارش می دهند .

هشدار : در سالهای اخیر تعداد زیادی سرقت وجود داشته است . برای همین به گردشگران هشدار داده می شود که اجناس قیمتی ، پول زیاد و … را با خود همراه نداشته باشند و یا نگهداری کنند . 

دیدگاه های ارزشمند شما

سوال شما توسط کارشناسان لذت سفر پاسخ داده شده و از طریق پیامک اطلاع رسانی میشود

درج نظر یا سوال جدید
تهران خیابان مطهری ، نبش خیابان میرعماد ، پلاک ۱۹۱ کدپستی: ١۵۷۶۹۵۷۷۱۹
۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷
همین حالا تماس بگیرید