۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷
فروش تورهای مسافرتی

گردش و تفریح در گوانجو

امتیاز به مطلب

گوانجو یکی از شلوغترین و پرجنب و جوش ترین شهر های چین می باشد و دارای جاذبه های گردشگری و تفریحی فراوان می باشد تعداد زیادی از گردشگران تور چین سالانه به این شهر سفر می کنند . در این مطلب به توضیحاتی در مورد تفریحات گوانجو می پردازیم .

می توانید به همراه خوانواده و دوستان معماری بناهای مختلف شهر گوانجو را کشف کنید . مثلا به خانه ی اپرای گوانجو بروید که در سال 2011ساختش به اتمام رسیده خانه اپرا گوانجو یک کاخ مدرن و شیک است که در آن هنر های مختلف را به نمایش می گذارند. و در بین گردشگران تور گوانجو پرطرفدار است .

گردش و تفریح در گوانجو
گردش و تفریح در گوانجو

در اطراف خانه ی اپرای گوانجو کتابخانه گوانجو قرار دارد این کتابخانه توسط معمار ژاپنی در سال 2011 به اتمام رسیده . کتابخانه گوانجو در 8 طبقه ساخته شده و 1.2 ملیون کتاب را به مردم ارائه می دهد. همچنین دارای کتابخانه هوشمند به صورت الکترونیکی مجهز می باشد.

با قدم زدن در شهر گوانجو می توانید از منظره های هنری شهر لذت ببرید مانند موزه هنری کانگ دون که از 12 قسمت تشکیل شده و حدود 8000 متر می باشد باغ مجسمه ها در این موزه طرفداران فراوانی دارد.

مراکز تفریحی چین
مراکز تفریحی چین

غذا خوردن مانند مردم محلی یکی از تفریحات عالی در شهر گوانجو می باشد . تنوع غذاهای گوانجو بسیار فراوان است می توانید در رستوران های گوانجو غذای چینی میل کنید و یا از دکه های غذا فروشی در خیابان ها که ارزان است غذا تهیه کنید.

قیمت تفریحات چین
قیمت تفریحات چین

خرید کردن در گوانجو نیز با وجود مراکز خرید مدرن و فراوان بسیار لذت بخش است . به شما مرکز خرید 138 هزار متری تایکو هوی را پیشنهاد می کنیم . که در اکثر مواقع بسیار شلوغ می باشد.

تفریحات گوانجو چین
تفریحات گوانجو چین

دیدگاه های ارزشمند شما

سوال شما توسط کارشناسان لذت سفر پاسخ داده شده و از طریق پیامک اطلاع رسانی میشود

درج نظر یا سوال جدید
تهران خیابان مطهری ، نرسیده به سهروردی ، پلاک ۱۲۶
۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷
همین حالا تماس بگیرید