۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷
فروش تورهای مسافرتی

کافه رستوران گابریادزه تفلیس

یکی از کارهایی که گردشگران قبل از سفر به تفلیس باید انجام دهند یافتن چندین رستوران خوب و مناسب برای سرو وعده های غذایی است . چرا که خوردن یک غذای بی کیفیت می تواند سفر را تحت الشعاع قرار داده و از لذت آن بکاهد . در میان گزینه های غذاخوری متعددی که در تفلیس وجود دارد مواردی وجود دارد که با ارائه غذاهای سالم ، قیمت مناسب ، موقعیت خوب و فضای آرام توانسته اند به یکی از معروف ترین رستوران های تفلیس تبدیل گردند . کافه رستوران گابریادزه تفلیس Gabriadze Cafe Tbilisi یکی از رستوران های خوب پایتخت گرجستان است که جنب تئاتر گابریادزه در خیابان شاوتلی شماره 13 واقع شده است . رستوران گابریادزه با قیمتی مناسب غذاهایی خوشمزه و با کیفیت سرو می کند . این ویژگی باعث شده روز به روز بر تعداد مشتریان این رستوران افزوده گردد .

کافه رستوران گابریادزه تفلیس
کافه رستوران گابریادزه تفلیس

کافه رستوران گابریاذزه گرجستان را می توان یکی از بهترین کافه های تفلیس دانست . این رستوران با انواع غذاهای اروپایی ، اروپای شرقی و محلی از میهمانان پذیرایی می کند . گابریادزه از طراحی زیبا برخوردار است . گردشگران تور تفلیس در محیط دنج و آرام این رستوران می توانند علاوه بر خوردن غذاهای خوش طعم از فضای زیبای آن نیز لذت برده و لحظاتی خوب و فراموش نشدنی را سپری کنند . در گابریادزه تفلیس صبحانه دیر وقت ، ناهار ، شام و شام دیروقت در محیطی دوستانه و دنج سرو می گردد . قیمت غذا در این رستوران تفلیس مناسب و متوسط می باشد . با توجه به موقعیت این رستوران جنب تئاتر گابریادزه تفلیس ، علاقه مندان بعد از تماشای یک نمایش زیبا می توانند این کافه را برای وعده های غذایی و یا یک عصرانه خوشمزه انتخاب کنند .

Gabriadze Cafe Tbilisi
Gabriadze Cafe Tbilisi

کافه گابریادزه به عنوان یکی از بهترین رستوران های گرجستان ، در شهر قدیمی تفلیس واقع شده و دارای محیطی دنج ، دوستانه و رنگین می باشد . این رستوران توسط رزو گابریادزه ، فیلمنامه نویس ، کارگردان ، مجسمه ساز و عروسک گردان معروف گرجی طراحی شده است . در واقع همه چیز این رستوران از نقاشی ها و پوسترهای روی دیوار گرفته تا مجسمه ها ، سرامیک ها ، میزها ، صندلی ها و پرده پنجره ها کار رزو گابریادزه می باشد . این رستوران دارای 3 اتاق و یک تراس تابستانی برای سرو غذا و نوشیدنی است .

رستوران های معروف تفلیس
بهترین رستوران های تفلیس

مشخصات کافه رستوران گابریادزه تفلیس

  • آدرس کافه رستوران گابریادزه تفلیس : 13 Shavteli St, Tbilisi 0105, Georgia
  • تلفن رستوران گابریادزه تفلیس : 577556594 – 995+
  • وب سایت کافه رستوران گابریادزه شهر تفلیس : http://gabriadze.com/en/bez-rubriki/kafe/
  • ساعت کاری کافه گابریادزه تفلیس : همه روزه از ساعت 11 صبح تا 12 بامداد
  • سبک غذاهای رستوران Gabriadze تفلیس : انواع غذاهای اروپایی ، اروپای شرقی و محلی
  • قیمت غذاهای کافه رستوران گابریادزه در تفلیس : مناسب
  • وعده های کافه رستوران گابریادزه گرجستان : صبحانه دیر هنگام ، ناهار ، شام و شام دیر وقت
رستوران های خوب گرجستان
رستوران های خوب تفلیس
معروف ترین رستوران های تفلیس
رستوران های معروف تفلیس

دیدگاه های ارزشمند شما

سوال شما توسط کارشناسان لذت سفر پاسخ داده شده و از طریق پیامک اطلاع رسانی میشود

درج نظر یا سوال جدید
تهران خیابان مطهری ، نبش خیابان میرعماد ، پلاک ۱۹۱ کدپستی: ١۵۷۶۹۵۷۷۱۹
۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷
همین حالا تماس بگیرید