۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷

نقشه باتومی

نقشه باتومی
امتیاز به مطلب

همراه داشتن نقشه ای که در آن تمام گزینه ها جز به جز گنجانده شده باشند برای هر سفری حتی سفر به باتومی الزامی است . جاذبه های باتومی در گوشه و کنار این شهر پراکنده شده اند لذا نقشه باتومی می تواند به گردشگران در انجام یک برنامه ریزی دقیق و حساب شده برای بازدید از تمامی جاهای دیدنی و بهره بردن از مراکز تفریحی این شهر کمک کند . به طور مثال برای یک روز از سفر می توان اماکن دیدنی و تفریحی که فاصله کمی از هم دارند و با پای پیاده نیز قابل دسترسی هستند را انتخاب نمود و بعد به سراغ دیگر اماکن رفت .

نقشه باتومی
نقشه باتومی

با اینکه شهر باتومی کوچک است و اکثر گردشگران بیشتر زمان خود را در سواحل این شهر سپری می کنند اما باز هم نقشه توریستی باتومی می تواند در مواقع ضروری رفع مشکل کند . از مهم ترین جاذبه های گردشگری باتومی می توان به باغ گیاه شناسی ، آکواریوم باتومی ، دلفیناریوم ، موزه باستان شناسی ، مجسمه یادبود مدیا ، میدان پیازا و کلیسای جامع مادر مقدس این شهر اشاره نمود .

نقشه توریستی باتومی
نقشه توریستی باتومی

در باتومی فضاهای سبز و پارک های متعددی با پوشش گیاهی غنی وجود دارد که همگی بر روی نقشه شهر مشخص شده اند . رستوران ، سینما ، بانک ، پست ، کلیسا ، مراکز تفریحی ، ایستگاه های اتوبوس ، هتل و حتی شماره های ضروری چون اورژانس از جمله مواردی هستند که در نقشه ها به منظور استفاده گردشگران تور باتومی به چشم می خورند .

درباره باتومی

باتومی قسمتی از جنوب غربی گرجستان را اشغال نموده و در نزدیکی دامنه کوه های قفقاز کوچک واقع شده است . باتومی که در کنار سواحل دریای سیاه از موقعیتی استثنانی برخوردار می باشد در قرن 8 میلادی پایه گذاری شده و در سال 1866 میلادی حالت شهری به خود گرفته است . این شهر در اقلیم نیمه گرمسیری مرطوب واقع شده و در فصل تابستان با آب و هوای دلپذیرش به تفرجگاهی محبوب تبدیل می گردد .

خط ویژه گرجستان
۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۱ ۴ ۱

سفارتخانه گرجستان

سفارت ترکیه در گرجستان

نام سفیر : ایوسب چاخواشویلی

آدرس : خیابان پاسداران-گلستان دوم-پلاک ۹۲

تلفن : 22764129 - 22782389

فکس : 22542692

تهران خیابان مطهری ، نبش خیابان میرعماد ، پلاک ۱۹۱ کدپستی: ١۵۷۶۹۵۷۷۱۹
۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷
error: Content is protected !!
همین حالا تماس بگیرید