۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷

نقشه باتومی

امتیاز به مطلب

همراه داشتن نقشه ای که در آن تمام گزینه ها جز به جز گنجانده شده باشند برای هر سفری حتی سفر به باتومی الزامی است . جاذبه های باتومی در گوشه و کنار این شهر پراکنده شده اند لذا نقشه باتومی می تواند به گردشگران در انجام یک برنامه ریزی دقیق و حساب شده برای بازدید از تمامی جاهای دیدنی و بهره بردن از مراکز تفریحی این شهر کمک کند . به طور مثال برای یک روز از سفر می توان اماکن دیدنی و تفریحی که فاصله کمی از هم دارند و با پای پیاده نیز قابل دسترسی هستند را انتخاب نمود و بعد به سراغ دیگر اماکن رفت .

نقشه باتومی
نقشه باتومی

با اینکه شهر باتومی کوچک است و اکثر گردشگران بیشتر زمان خود را در سواحل این شهر سپری می کنند اما باز هم نقشه توریستی باتومی می تواند در مواقع ضروری رفع مشکل کند . از مهم ترین جاذبه های گردشگری باتومی می توان به باغ گیاه شناسی ، آکواریوم باتومی ، دلفیناریوم ، موزه باستان شناسی ، مجسمه یادبود مدیا ، میدان پیازا و کلیسای جامع مادر مقدس این شهر اشاره نمود .

نقشه توریستی باتومی
نقشه توریستی باتومی

در باتومی فضاهای سبز و پارک های متعددی با پوشش گیاهی غنی وجود دارد که همگی بر روی نقشه شهر مشخص شده اند . رستوران ، سینما ، بانک ، پست ، کلیسا ، مراکز تفریحی ، ایستگاه های اتوبوس ، هتل و حتی شماره های ضروری چون اورژانس از جمله مواردی هستند که در نقشه ها به منظور استفاده گردشگران تور باتومی به چشم می خورند .

درباره باتومی

باتومی قسمتی از جنوب غربی گرجستان را اشغال نموده و در نزدیکی دامنه کوه های قفقاز کوچک واقع شده است . باتومی که در کنار سواحل دریای سیاه از موقعیتی استثنانی برخوردار می باشد در قرن 8 میلادی پایه گذاری شده و در سال 1866 میلادی حالت شهری به خود گرفته است . این شهر در اقلیم نیمه گرمسیری مرطوب واقع شده و در فصل تابستان با آب و هوای دلپذیرش به تفرجگاهی محبوب تبدیل می گردد .

خط ویژه گرجستان
۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۱ ۴ ۱

سفارتخانه گرجستان

سفارت ترکیه در گرجستان

نام سفیر : ایوسب چاخواشویلی

آدرس : خیابان پاسداران-گلستان دوم-پلاک ۹۲

تلفن : 22764129 - 22782389

فکس : 22542692

تهران خیابان مطهری ، نبش خیابان میرعماد ، پلاک ۱۹۱ کدپستی: ١۵۷۶۹۵۷۷۱۹
۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷
همین حالا تماس بگیرید