۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷

نقشه تفلیس

امتیاز به مطلب

تفلیس پایتخت فرهنگی و تاریخی گرجستان است و بازدید از تمام جاذبه های آن به روزها زمان نیاز دارد . اگر سفر به تفلیس با یک برنامه ریزی دقیق همراه باشد به طور حتم می توان به تمامی گوشه و کنار این شهر تاریخی سر زد . در این میان وجود نقشه تفلیس می تواند راه گشا باشد . چرا که با شناسایی جاذبه هایی که در یک منطقه در نزدیکی هم قرار گرفته اند می توان با یک سفر درون شهری به این منطقه ، اماکن دیدنی مورد علاقه را از نظر گذراند . 

نقشه تفلیس
نقشه تفلیس

برای رفت و آمد در تفلیس استفاده از مترو عاقلانه ترین راه است . با این نوع از حمل و نقل شهری با کمترین زمان و هزینه ای مقرون به صرفه می توان مسافتی طولانی را طی نمود . توصیه می گردد در سفر به این شهر علاوه بر نقشه توریستی حتما نقشه مترو تفلیس را تهیه کنید تا با یافتن نزدیک ترین ایستگاه به خود بتوانید صرفه جویی در زمان داشته باشید .

نقشه توریستی تفلیس
نقشه توریستی تفلیس

در نقشه این شهر که معمولا در فرودگاه بین المللی تفلیس و ایستگاه های مترو در اختیار گردشگران تور گرجستان قرار می گیرد مواردی چون اماکن دیدنی و تفریحی ، هتل ، رستوران ، فضای سبز و پارک ، موزه ، ایستگاه های مترو و اتوبوس ، بیمارستان ها و … به چشم می خورد .

درباره تفلیس

رودخانه کورا از میان شهر 720 کیلومتر مربعی تفلیس می گذرد و آن را به دو قسمت تقسیم می کند . این شهر که از پیشینه غنی برخوردار می باشد در گذشته تحت حکومت امپراتوری سابق روسیه بود . این شهر به سبب موقعیت استثنایی خود در مسیر تجاری شرق به غرب و قرار گیری در تقاطع آسیا و اروپا در طول تاریخ همواره نقطه اختلاف قدرت های مختلف منطقه بود . قلعه ناریکالا ، حمام های سولفور ، کلیسای سیونی ، کلیسای جامع تثلیث ، پل صلح ، موزه ملی گرجستان ، پارک ریکه و کلیسای متخی از مهمترین جاذبه های تفلیس به شمار می آیند .

خط ویژه گرجستان
۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۱ ۴ ۱

سفارتخانه گرجستان

سفارت ترکیه در گرجستان

نام سفیر : ایوسب چاخواشویلی

آدرس : خیابان پاسداران-گلستان دوم-پلاک ۹۲

تلفن : 22764129 - 22782389

فکس : 22542692

تهران خیابان مطهری ، نبش خیابان میرعماد ، پلاک ۱۹۱ کدپستی: ١۵۷۶۹۵۷۷۱۹
۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷
همین حالا تماس بگیرید