۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷

ویزا گرجستان

سفر به گرجستان می تواند یکی از گزینه های مناسب برای ایرانیان باشد . این کشور در گذشته بخشی از ایران به شمار می آمده ، به همین دلیل از نظر فرهنگی و تاریخی شباهت زیادی به کشورمان دارد . مدارک لازم برای دریافت ویزا ، هزینه و چگونگی اخذ ویزا گرجستان از جمله مواردی است که گردشگران تمایل دارند درباره آن بیشتر بدانند . در ادامه سعی شده نکاتی کاربردی در مورد ویزای توریستی گرجستان ارائه شود با ما همراه باشید .

ویزا گرجستان
ویزا گرجستان

اطلاعاتی کلی در مورد ویزای گرجستان

اخذ ویزا قانونی است که برای ورود افراد به کشورهای خارجی وضع شده است . برخی از کشورها برای شهروندان تعدادی از سرزمین های دیگر این قانون را لغو نموده اند تا روابط مابین آن ها گسترش یافته و تردد بین آن ها تسهیل گردد . گرجستان نیز از بهمن سال 94 دریافت ویزا برای شهروندان ایرانی را لغو نموده تا گردشگران تور گرجستان به راحتی بتوانند به این کشور زیبا سفر کنند .

اخذ ویزا گرجستان
اخذ ویزا گرجستان

توجه داشته باشید که بعد از لغو روادید از طرف مسئولان گرجی دارندگان پاسپورت ایرانی می توانند به مدت 45 روز به این کشور سفر نموده و از زیبائی ها و دیدنی های جذاب آن لذت ببرند . بنابراین بعد از فوریه سال 2016 تا اطلاع ثانوی نیازی نیست گردشگران برای اخذ ویزا گرجستان به سفارت این کشور مراجعه کنند و یا برای دریافت ویزای الکترونیکی و پرداخت هزینه اقدام نمایند . لذا گردشگران عزیز برای سفر به این کشور کافی است بلیط هواپیما گرجستان را تهیه نموده و خود را برای سفری خاطره انگیز آماده سازند . همچنین می توانند با ارائه مدارک خود را به یک آژانس معتبر نسبت به رزرو تور اقدام کنند .

ویزای توریستی گرجستان
ویزای توریستی گرجستان
اطلاعاتی در مورد سفارت گرجستان در تهران
  • آدرس سفارت گرجستان : تهران ، خیابان پاسداران ، گلستان دوم ، پلاک 92
  • تلفن : 22764129-021 و 22782389-021
  • ساعت کاری : 9 تا 12
  • روزهای تعطیل : جمعه و شنبه
خط ویژه گرجستان
۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۱ ۴ ۱

سفارتخانه گرجستان

سفارت ترکیه در گرجستان

نام سفیر : ایوسب چاخواشویلی

آدرس : خیابان پاسداران-گلستان دوم-پلاک ۹۲

تلفن : 22764129 - 22782389

فکس : 22542692

تهران خیابان مطهری ، نبش خیابان میرعماد ، پلاک ۱۹۱ کدپستی: ١۵۷۶۹۵۷۷۱۹
۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷
همین حالا تماس بگیرید