۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷
رزرو آنلاین بلیط هواپیما

راهنمای سفر به گوا

راهنمای سفر به گوا
امتیاز به مطلب

 

گوا کوچکترین و البته ثروتمندترین ایالت هند به شمار می رود. پنجی پایتخت گوا و مرکز گوای شمالی می باشد و واسکو داگاما بزرگترین شهر گواست. این ایالت واقع در منطقه کانکن از شمال با ماهاراشترا و از جنوب و غرب با کارناتاکا هم مرز است.  سواحل گوا، کارنیوال گوا، فستیوال گوا و فرهنگ پر جنب و جوش، گردشگران زیادی را به سفر به گوا وا می دارد. در اینجا راهنمای سفر به گوا را ارائه می کنیم:

راهنما سفر به گوا
راهنمای سفر به گوا

بهترین زمان سفر به گوا

اگرچه گوا در تما طول سال گردشگر دارد، بهترین زمان برای مسافرت به گوا بعد از فصل مونسون می باشد که از اوایل ژوئن تا اواخر سپتامبر ادامه پیدا می کند. در این زمان آب و هوای گوا در بهترین حالت خود می باشد.

فصل اوج گردشگری در گوا از ماه نوامبر تا آخر مارس ادامه پیدا می کند و به همین دلیل هزینه اقامت، غذا، و بلیط افزایش می یابد.

جاذبه های گوا

گوا بدون شک ، بهشت سواحل غربی هند می باشد. مکان های دیدنی زیادی در گوا از سواحل پر زرق و برق آنجونا گرفته تا تفریحات شبانه تیتو، وجود دارد که باعث محبوبیت این ایالت می شود. آنقدر تجربه هیجان انگیز در اینجا هست که نمیدانید از کجا باید شروع کنید. برخی از معروف ترین دیدنیهای گوا عبارتند از:

  • قلعه آگوآدا
  • حیات وحش بوندلا
  • موزه مسیحیان

و..

راهنماي سفر به گوا
جاذبه های گوا

هتل های گوا

گردشگری در گوا بخش مهمی از زندگی ست. هتل ها و اقامتگاه های زیادی با رنج قیمت متنوع در گوا وجود دارند که آماده خدمت رسانی به گردشگران تور هند می باشند.

بیش از صدها هزار گردشگر هر سال برای کریسمس در گوا اقامت دارند، پس بهتر از قبل از سفر به گوا، برای رزرو هتل اقدام کنید. نه تنها میتوانید در وقت خود با رزرو آنلاین هتل صرفه جویی کنید، حتی شاید ارزانترین هتل با بهترین کیفیت را پیدا کنید. از بهترین هتلهای گوا میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

  • هتل پالم گرو
  • هتل ترتل هیل

و..

 

دیدگاه های ارزشمند شما

سوال شما توسط کارشناسان لذت سفر پاسخ داده شده و از طریق پیامک اطلاع رسانی میشود

درج نظر یا سوال جدید
تهران خیابان مطهری ، نبش خیابان میرعماد ، پلاک ۱۹۱ کدپستی: ١۵۷۶۹۵۷۷۱۹
۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷
error: Content is protected !!
همین حالا تماس بگیرید