۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷
فروش تورهای مسافرتی

مرکز خرید گرند مال وارنا

از مهم ترین جاذبه های وارنا که مورد توجه گردشگران تور وارنا قرار میگیرد ، مراکز خرید می باشد . هرچند تعداد این مراکز خرید زیاد نیست اما با ارائه اجناس باکیفیت و البته متنوع ، رضایت همه را بهمراه دارد . از جمله این مراکز میتوان به مرکز خرید گرند مال وارنا اشاره کرد . گرند مال وارنا در سال 2010 افتتاح شده است و بیش از 200 فروشگاه دارد و در زمینی به مساحت 150 هزار متر مربع بنا شده است .

مرکز خرید گرند مال وارنا
مرکز خرید گرند مال وارنا

مجتمع تجاری گرند مال در وارنا یک مرکز تفریحی نیز محسوب می شود . علاوه بر آنکه برندهای مشهور دنیا مانند زازا ، آدیداس ، اچ اند ام ، ماسیمو دوتی ، برشکا ، بوگاتی ، ال سی وایکیکی ، روسینی ، ، لی کوپر ، نایک ، پیر کاردین ، ریبوک ، نایک و پوما در آن شعبه دارند ، رستوران ها و کافی شاپ های متعددی در این مرکز خرید وجود دارد . در فروشگاههای گرند مال انواع پوشاک ، کیف و کفش ، لوازم آرایشی و بهداشتی ، لوازم الکترونیکی ، لوازم خانگی ، جواهرات ، کتاب ، لوازم ورزشی و … ارائه می شود .

مرکز خرید گرند مال بلغارستان
مرکز خرید گرند مال بلغارستان

مرکز تجاری گرند مال وارنا یکی از بهترین مراکز خرید وارناست که درب های آن هر روز از ساعت 10 صبح تا 10 شب به روی بازدیدکنندگان گشوده میشود . این مرکز خرید دارای چندین سالن سینما و زمین بازی برای کودکان است . در طبقه همکف ، سوپرمارکت زنجیره ای و فرانسوی کارفور قرار دارد . گرند مال پارکینگی با ظرفیت 1750 اتومبیل دارد . در سفر به بلغارستان بازدید از این مرکز خرید را از دست ندهید .

Grand Mall Varna
Grand Mall Varna

آدرس مرکز خرید گرند مال وارنا : Академик Андрей Сахаров“ 2, 9000 Varna, Bulgaria 
وبسایت مرکز خرید گرند مال وارنا : www.grandmall-varna.com

دیدگاه های ارزشمند شما

سوال شما توسط کارشناسان لذت سفر پاسخ داده شده و از طریق پیامک اطلاع رسانی میشود

درج نظر یا سوال جدید
تهران خیابان مطهری ، نبش خیابان میرعماد ، پلاک ۱۹۱ کدپستی: ١۵۷۶۹۵۷۷۱۹
۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷
همین حالا تماس بگیرید