۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷
فروش تورهای مسافرتی

راهنمای سفر به گوانجو

سومین شهر بزرگ چین گوانگ ژو (گوانگ‌جو یا گوان‌جو)  می باشد. این شهر قطب تجاری این کشور به حساب می آید.که شهر سرسبزی می باشد در جنوب چین. که از همه جای دنیا در این شهر دادو ستد انجام می شود. هم معاملات بزرگ تجاری و هم معاملات خیلی کوچک در این شهر صورت می گیرد. همچنین این شهر دارای تمدن کهن و غنی می باشد . که در بین گردشگران تور چین بسیار پرطرفدار است. در این مطلب مطالب مفیدی در مورد سفر به گواجو را برای مسافران تور گوانجو شرح داده ایم.

راهنمای سفر به گوانجو
راهنمای سفر به گوانجو

بهترین زمان سفر به گوانجو

گوانجو دارای آب و هوای نیمه گرمسیری می باشد. که اعث شده شهر گوانجو در هر 4 فصل برای سفر مناسب باشد.که در جهان کم نظیر است. نمایشگاه کانتون که از 15 آوریل تا 5 می می باشد.

بهار گوانجو بارانی است و بن ماه های ژوئن و آوریل میزان بارش بسیار زیاد است. همچنین تابستان های بسیار گرمی و سوانی دارد. همچنین در این فصل شاهد گردباد های ناخوشایند و مکرر کانتونی هستیم.

خاطرات سفر به گوانجو
خاطرات سفر به گوانجو

غذا در گوانجو

کانتونی ها هر چیزی که در زیر آب زندگی می کند و هر چه در آسمان باشد و هر موجودی که چهارپا باشد. می خورند. و در موردخوردن غذا سختگیری نمی کنندو در گوانجو رستوران ها و فست فود های فراوانی با غذاهای بسیار متنوعی وجود دارد گه می توانید با توجه به ذائقه ی خود غذا را انتخاب کنید.

خرید در گوانجو

گوانجو بهترین منطقه برای خرید کردن می باشد لازم به ذکر است که قیمت اجناس در گوانجو در مقایسه با هنگ کنگ ارزان تر است. میدان هایژو منطقه ای است که اجناس خود را حراج می گذارد و ارزان تر از دیگر مراکز خرید است. همچنین در بی جینگ لو مغازه ها و فروشگاه های بزرگ و کوچکی قرار دارند که اجناس متنوعی را عرضه می کنند.

هزینه سفر به گوانجو
هزینه سفر به گوانجو

جاذبه های گوانجو

مانند جاهای مختلف چین گوانجو نیز دارای معابد بزرگی می باشد. معبد بودایی گوانجو که عبادتگاهی برای بوداییان است در قرن هفتم ساخته شده. و چندین بار خراب شده و آتش گرفته اما دوباره بازسازی شده است این معبد طرفداران زیادی دارد. برای کسانی که مراسم مذهبی بوداییان جذاب است پیشنهاد می کنیم به معبد لیورونگ بروند. همچنین اگر به فرهنگ و هنر مردم این شهر علاقه دارید به موزه ی شهر گوانجو بروید . در این موزه هزاران اثر هنری و نقاشی قدیمی وجود دارد.

دیدگاه های ارزشمند شما

سوال شما توسط کارشناسان لذت سفر پاسخ داده شده و از طریق پیامک اطلاع رسانی میشود

درج نظر یا سوال جدید
تهران خیابان مطهری ، نبش خیابان میرعماد ، پلاک ۱۹۱ کدپستی: ١۵۷۶۹۵۷۷۱۹
۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷
همین حالا تماس بگیرید