۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷
فروش تورهای مسافرتی

معرفی رستوران های حلال در شانگهای چین

امتیاز به مطلب

در برخی رستوران های چین علاوه بر طبخ غذاهای ایرانی و اسلامی با شما فارسی نیز حرف می زنند . لازم به ذکر است که فقط تا ساعت 6 بعد از ظهر فرصت رفتن به این رستوران ها را دارید. ذائقه ی مردم چین تا حد زیادی با مردم ایران متفاوت است . به همین دلیل در کشور چین رستوران های ایرانی و حلال فراوانی برای رفاه گردشگران تور چین به وجود آمده در این مطلب برخی از رستوران های اسلامی شانگهای را معرفی می کنیم .

رستوران های اسلامی در شانگهای چین
رستوران های اسلامی در شانگهای چین

رستوران خیام شانگهای

این رستوران که در منطقه ی پودنگ قرار دارد علاوه بر غذاهای ایرانی حلال غذاهای چینی حلال نیز سرو می کند. این رستوران دارای انواع غذاهای اصیل ایرانی می باشد که مقصدی عالی برای صرف غذا برای گردشگران تور شانگهای می باشد. همه ی غذاهایی که در منوی این رستوران وجود دارد حلال است .


رستوران Yini Xinjiang Flavor شانگهای

در این رستوران غذاها از با کیفیت ترین مواد اولیه به روش حلال تهیه می شوند که انواع غذاهای اسلامی را سرو می کنند . از معروف ترین غذاهای این رستوران می توان به کباب شیشلیک و کاسه مرغ پخته اشاره کرد . در منطقه ی Hongkou و در خیابان Dongjiangwan واقع شده .

رستوران های حلال در شانگهای چین
رستوران های حلال در شانگهای چین

رستوران Yershari شانگهای

رستوران های زنجیره ای Yershari از شهرت بالایی در چین برخوردارند چرا که علاوه بر اینکه غذاهای حلال طبخ می کنند کیفیت غذاها بالا می باشد و خدمات وبژه ای به مهمانان ارائه داده می شود. این رستوران را می توانید در اکثر مکان های شلوغ شانگهای پیدا کنید. از خدمات این رستوران می توان کفت که میوه های فصل را همراه با غذا برای مهمانان می آورد .

معرفی رستوران های حلال در شانگهای چین
معرفی رستوران های حلال در شانگهای چین

رستوران GGJ شانگهای

در این رسوران غذاهایی چینی حلال که با ذائقه ی ایرانیان مطابقت دارد سرو می شود . غذاهای معروف این رستوران egusi غذایی تهیه شده از دانه های کدو و ramen with beef غذایی تهیه شده از گوشت گاو و نودل می باشد که پیشنهاد می دهیم حتما آنها را امتحان کنید. رستوران GGJ در منطقه Huangpu و خیابان Zhenjiang Middle70  واقع شده است.

در چین چه بخوریم
در چین چه بخوریم

دیدگاه های ارزشمند شما

سوال شما توسط کارشناسان لذت سفر پاسخ داده شده و از طریق پیامک اطلاع رسانی میشود

درج نظر یا سوال جدید
تهران خیابان مطهری ، نرسیده به سهروردی ، پلاک ۱۲۶
۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷
همین حالا تماس بگیرید