۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷
فروش تورهای مسافرتی

لذت استراحت در سواحل کیش

پارک ساحلی میرمهنا کیش

پارک ساحلی میر مهنا یکی از زیباترین جاذبه های کیش می باشد. که در شمال غربی جزیره ی زیبای کیش قرار دارد.دارای آلاچیق های مناسب برای استفاده ی مسافران و اسکله ی تفریحی می باشد. این پارک که از مسجد خاتم الانبیاء تا میدان جاسک در امتداد ساحل قرار دارد دارای یک اسکله ی ماهیگریری می باشد که پارک را به 2 فاز تبدیل کرده. فاز یک که مساحتی بالغ بر 41000متر مربع دارد. برای پیاده روی نشستن در آلاچیق ها و مکان های پخت و پز و پارک کردن ماشین مناسب است. همچنین در این فاز نمازخانه ساحلی ، بازار عربها ، کتابخانه عمومی، بازار ماهی فروشی، مسیر دوچرخه سواری، بوفه و چایخانه برای رفاه گردشگران تور کیش واقع شده. همچنین می توانید در کنار اسکله ماهی گیری به تماشای لاکپشت های دریایی بپردازید و از طبیعت زیبای ساحل لذت ببرید.

لذت استراحت در سواحل کیش
لذت استراحت در سواحل کیش

فاز دو با مساحت 50000 متر مربع که در حال ساخت است . 2 زمین بازی برای کودکان تعبیه شده همچنین در اسکله ی این بخش زمانی که ماهی گیری آزاد است می توانید به صورت تفریحی ماهی گیری کنید.

 

پارک ساحلی مرجان کیش

این پرک که در شرق جزیره ی کیش قرار دارد. دارای ساحلی زیبا و نقره ای آسمانی آفتابی می باشد که طبعت دوستان را مجذوب خود کرده است. تعداد زیادی از گردشگران کیش برای تفریح به این ساحل می آیند و از طبعت زیبای آن لذت می برند. همچنین آلاچیق هایی برای استفاده ی گردشگران تعبیه شده و همچنین پیست دوچرخه سواری نیز از کنار این پارک عبور می کند . در نزدیکی این پارک بازار مرجان قرار دارد.

سواحل تفریحی کیش
سواحل تفریحی کیش

گردشگران می توانند از مرکز تفریحات دریایی نیز بازدید کنند. که امکاناتی همچون غواصی در سواحل، جت اسکی، بانانا، شاتل و پاراسل دارد. همچنین گردشگران زیادی برای از نزدیک دیدن دریا با اسکله ی این ساحل می روند و به تماشای ماهی های تزینی زیبا می پردازند.

سواحل کیش
سواحل کیش

دیدگاه های ارزشمند شما

سوال شما توسط کارشناسان لذت سفر پاسخ داده شده و از طریق پیامک اطلاع رسانی میشود

درج نظر یا سوال جدید
تهران خیابان مطهری ، نبش خیابان میرعماد ، پلاک ۱۹۱ کدپستی: ١۵۷۶۹۵۷۷۱۹
۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷
همین حالا تماس بگیرید