۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷
فروش تورهای مسافرتی

معرفی رستوران قلب باتومی

در باتومی بیش از 200 کافه ، رستوران و سالن غذاخوری وجود دارد که انواع غذاها را با قیمت ها و کیفیت های مختلف ارائه می دهند . افرادی که به کیفیت غذا اهمیت داده و قیمت غذا در باتومی برایشان مهم نیست می توانند برای سرو وعده های غذایی به بهترین رستوران ها در باتومی مراجعه کنند . رستوران قلب باتومی Heart of Batumi یکی از رستوران های خوب این شهر ساحلی است که در محیطی آرام و دوست داشتنی با غذاهایی خوشمزه و خوش طعم از مشتریان خود پذیرایی می کند . رستوران هارت آف باتومی که در تمامی روزهای هفته باز می باشد توانسته با ارائه غذاهای با کیفیت ، قیمت های مناسب و فراهم نمودن فضایی دنج و آرام رضایت اغلب مراجعه کنندگان و مشتریان را جلب کند .

رستوران قلب باتومی
رستوران قلب باتومی

رستوران قلب یا رستوران هرت آف از نظر سایت معتبر تریپ ادوایزر یکی از بهترین رستوران های باتومی است . این رستوران که در نزدیکی ساحل دریای سیاه واقع شده انواع غذاهای اروپایی و گرجستانی را در منوی خود جای داده است . در رستوران قلب شهر باتومی برای طبخ غذا از مواد اولیه تازه و سالم محلی استفاده می شود . منوی ویژه این رستوران معروف باتومی نیز شامل گزینه های وگان و گلوتن آزاد می باشد . اداره این رستوران بر عهده یک خانواده گرجی است . این خانواده تمام تلاش خود را به کار گرفته اند تا با ارائه غذاهای خوشمزه با قیمت مناسب بتوانند روز به روز کار خود را رونق بخشیده و بر تعداد مشتریان خود بیافزایند .

Heart of Batumi restaurant
Heart of Batumi

گردشگران تور گرجستان با مراجعه به رستوران قلب در باتومی علاوه بر چشیدن انواع غذاهای سنتی که با کمی تغییر حال و هوای بین المللی به خود گرفته اند از فضای گرم و صمیمانه حاکم بر آن نیز لذت ببرند . داشتن چنین فضای دوستانه ای موجب شده افرادی که این رستوران را برای سرو غذا انتخاب می کنند خود را بخشی از یک خانواده بزرگ بدانند . کیفیت بالای غذاهای طبخ شده در این رستوران ، قیمت مناسب غذاها ، فضای دنج و صمیمی ، سرویس دهی مناسب و رفتار دوستانه کارکنان رستوران قلب از جمله عواملی هستند که گردشگران را به سوی این رستوران می کشانند .

بهترین رستوران های گرجستان
بهترین رستوران های باتومی

مشخصات رستوران قلب باتومی

  • آدرس رستوران قلب باتومی : Gen. Mazniashvili 11, Batumi 0102, Georgia
  • تلفن رستوران قلب در باتومی : 568940515 – 995+
  • وب سایت رستوران معروف قلب باتومی : http://heart-of-batumi-georgian-restaurant.business.site/
  • ساعت کاری رستوران هارت آف باتومی : همه روزه از ساعت 11 قبل از ظهر تا ساعت 12 نیمه شب
  • سبک غذاهای رستوران قلب باتومی گرجستان : انواع غذاهای اروپایی و گرجستانی به همراه گزینه های وگان و گلوتن آزاد
رستوران های معروف باتومی
معروف ترین رستوران های باتومی

دیدگاه های ارزشمند شما

سوال شما توسط کارشناسان لذت سفر پاسخ داده شده و از طریق پیامک اطلاع رسانی میشود

درج نظر یا سوال جدید
تهران خیابان مطهری ، نبش خیابان میرعماد ، پلاک ۱۹۱ کدپستی: ١۵۷۶۹۵۷۷۱۹
۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷
همین حالا تماس بگیرید