۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷

رفت و آمد در دهلی

دهلی پایتخت هند و بزرگترین ایالت این کشور قدیمی ترین ساختمانها و آسمانخراش های کشور هند را در خود جای داده است. اگر تور دهلی را انتخاب کرده اید باید بدانید که چگونه میتوان در این شهر به گشت و گذار پرداخت. در اینجا روش های مختلف رفت و آمد دهلی را برای شما فراهم کردیم:

 

رفت و آمد در دهلی با مترو

مترو دهلی یکی از سریعترین و مقرون به صرفه ترین راه های گشت و گذار در شهر است. باید یک کارت هوشمند تهیه کنید و با توجه به مقصدی که دارید، پول آن را پرداخت کنید. شبکه مترو دهلی، مناطق مختلف مثل ایستگاه اتوبوسرانی، فرودگاه، و تمام جاذبه های اصلی شهر را به هم متصل می کند. میتوانید نقشه توریستی مترو دهلی را روی گوشی خود نصب کنید و با توجه به آن مسیر خود را پیدا کنید.

رفت و آمد در دهلی با مترو
مترو

رفت و آمد در دهلی با اتوبوس

سرویس دی تی سی در اتوبوسرانی، بزرگترین شرکت حمل و نقل عمومی در دهلی می باشد. میتوانید سوار یک اتوبوس شوید و با قیمت فوق العاده ارزان تمام جاذبه های دیدنی دهلی را پشت سر بگذارید. این اتوبوس ها تقریبا همه بخش های دهلی را به هم متصل می کنند و انتخابی عالی برای مسیرهای کوتاه هستند. در حالی که مترو گزینه راحت تری برای سفر بین شهری میباشد، اتوبوس تمام مناطق دورافتاده دهلی را پوشش می دهد.

رفت و آمد در دهلی با اتوبوس
انوبوس

رفت و آمد در دهلی با ریکشا

این دوچرخه های قدیمی هندی راحت ترین وسایل نقلیه برای مسیرهای کوتاه هستند. این ریکشاها را در هرجای دهلی به ویژه دهلی قدیم پیدا خواهید کرد که به همه مراکز اصلی شهر دسترسی دارند. اگر مهارت چانه زنی دارید، این وسایل نقلیه هندی را امتحان کنید.

رفت و آمد در دهلی با ریکشا
ریکشا
خط ویژه هند
۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۴ ۴ ۶

سفارتخانه هند

سفارت ترکیه در هند

نام سفیر : سوراب کومار

آدرس : خیابان بهشتی- خیابان میرعماد- نبش کوچه نهم- پلاک ۲۲

تلفن : 88755105

فکس : 88755973

تهران خیابان مطهری ، نبش خیابان میرعماد ، پلاک ۱۹۱ کدپستی: ١۵۷۶۹۵۷۷۱۹
۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷
همین حالا تماس بگیرید