۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷

رفت و آمد در گوا

امتیاز به مطلب

هر چند گوا یک ایالت بسیار کوچک است ولی به دلیل جاده های پر پیچ و خم و گاه ترافیک، مسافت های کوتاه میتوانند خیلی طولانی به نظر برسند! اگر میخواهید بدانید چگونه در گوا به گشت و گذار بپردازید با ما باشید. رفت و آمد در گوا:

به عنوان یک توریست پیشنهاد نمیکنیم که در تعطیلات خود در گوا به کرایه اتومبیل یا دوچرخه فکر کنید. قوانین جاده ای خیلی با آنچه در ایران هست، متفاوت است. و البته جاده ها به خاطر شرایط نامناسبی که دارند شما را دچار مشکل می کنند.

قطار اگرچه بهترین راه برای سفر بین ایالت های هند است، آسان ترین راه سفر به گوا نیست. معمولا برای مسافت های کوتاه در گوا بهتر است از تاکسی استفاده کنید.

رفت و آمد در گوا با تاکسی

تاکسی ها همیشه در هر یک از مناطق گردشگری گوا در دسترس هستند و از استانداردهای بین المللی برخوردارند. البته بهتر است قبل از سوار شدن در مورد کرایه با راننده تاکسی توافق کنید تا دچار مشکل نشوید.

رفت و آمد در گوا با تاکسی
تاکسی

رفت و آمد در گوا با ریکشا

تاک تاک یا ریکشا، سه چرخه های کابین داری هستند که خیلی در گوا رایج هستند و میتواند تجربه ای به یاد ماندنی و مهیج برای شما رقم بزند. به خاطر رنگ زرد و سیاهی که دارند به راحتی میتوانید آن را تشخیص دهید. برای مسافت های کوتاه این بهترین گزینه می باشد.

رفت و آمد در گوا با ریکشا
ریکشا یا سه چرخه های کابین دار

 

خط ویژه هند
۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۴ ۴ ۶

سفارتخانه هند

سفارت ترکیه در هند

نام سفیر : سوراب کومار

آدرس : خیابان بهشتی- خیابان میرعماد- نبش کوچه نهم- پلاک ۲۲

تلفن : 88755105

فکس : 88755973

تهران خیابان مطهری ، نرسیده به سهروردی ، پلاک ۱۲۶
۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷
همین حالا تماس بگیرید