۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷

بلیط هواپیما گوا

امتیاز به مطلب

 

برای یافتن آرامش، عشق و شادی در تور گوا هوایی ثبت نام کنید. این ایالت در سراسر دنیا به عنوان یک بهشت پنهان و پر طرفدار ترین مراکز گردشگری به شمار می رود. برای رزرو بلیط هواپیما گوا ارزان اقدام کنید و تعطیلاتی فوق العاده در کنار سواحل گوا و پارتی های شبانه رقم بزنید. امروزه این پروازهای ارزان به گوا توسط کسانی که برای تفریح و یا کار سفر می کنند، رزرو می شود.جاذبه های گوا همانند گذشته پر طرفدار و دوست داشتنی ست. فرق گوا با سایر ایالت های هند در نفوذ فرهنگ پرتغالی این کشور می باشد. در ایالت گوا میتوانید از عمارت ها، کوچه های باستانی و باغ های بزرگ لذت ببرید. در اینجا اطلاعاتی درباره بلیط هوایی گوا ارائه می کنیم:

قیمت بلیط هواپیما گوا
قیمت بلیط هواپیما گوا

 

بهترین زمان سفر هوایی به گوا

برای لذت هر چه بیشتر از سفر خود به گوا، بهتر است قبل یا بعد از فصل مونسون به این ایالت سفر کنید تا از بارش های سنگین باران در امان باشید. . بیشتر مسافران بلیط هواپیما گوا را در آغاز سرما و فصل مونسون رزرو می کنند که اوج سفر به گوا می باشد. به ویژه در کریسمس و سال نو ، آب و هوای گوا برای لذت بردن از تفریحات و فستیوال ها قابل تحمل می باشد. به همین دلیل قیمت بلیط هواپیما گوا کاهش می یابد. اگر برای تعطیلات در گوا برنامه ریزی می کنید، از مدت ها قبل برای پرواز به گوا با کارشناسان ما تماس بگیرید تا برای رزرو هتل و لذت بردن از دیدنی های گوا دچار مشکل نشوید.

تابستانهای گوا بسیار گرم است. هر چند بسیاری از مردم از سفر در ماه ژوئن تا سپتامبر خودداری می کنند، ولی بهترین زمان  برای رزرو بلیط ارزان هواپیما گوا می باشد.

 

خط ویژه هند
۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۴ ۴ ۶

سفارتخانه هند

سفارت ترکیه در هند

نام سفیر : سوراب کومار

آدرس : خیابان بهشتی- خیابان میرعماد- نبش کوچه نهم- پلاک ۲۲

تلفن : 88755105

فکس : 88755973

تهران خیابان مطهری ، نرسیده به سهروردی ، پلاک ۱۲۶
۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷
همین حالا تماس بگیرید